Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Στο Home Studio


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Οι i3 δεν εχουν Hyper-Threading.

@Αγγελος13, με 400 ευρω φιλε μου αγοραζεις ενα πολυ καλο επεξεργαστη και αλλη μητρικη, εγω θα πηγαινα για εναν i5/i7 χαλαρα.

 

Edit: ο δικος σου i3 εχει Hyper-Threading, λαθος μου. Δεν περιμενα ενας i3 να εχει... :P

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΑΓΚΕΣ i speak the very best england τι ειναι αυτα τα Hyper πρεπει να μπω στο bios??θα το βρω εκεί και θα κάνω ένα απλό Disable?Τι είστ εσείς ρε παιδί μου γατόνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάτι άλλο οπότε για το Asio usage Κλπ καταλήγουμε οτι φταίει το pc δεν παίρνω κάρτα ήχου μου λέτε εσείς εδώ τα μοντέλα μητρικής και επεξεργαστή στέλνω την παραγελία μου και καθάρισα??και Βάζω και τα 64bita?

 

 

eDIT:Κερνάω μπιρόνια !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα αγοραζα νεο επεξεργαστη/μητρικη/μνημες/Wins7-64bit. Με 400 ευρω εισαι μια χαρα, τα υπολοιπα τα εχεις.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Waterfall μάλλον πόσταρα την ώρα που έκανες το edit... :)

 

Άγγελε ναι, θα μπεις στο BIOS, στο μενού για CPU και θα επιλέξεις disable εκεί που λέει Intel Hyperthreading Technology!Μετά αποθηκεύεις...Και βλέπουμε αν τελικά θα κεράσεις τον Μάνο! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου