Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Στο Home Studio


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαγκες μορτδες καραμπουζουκλήδες το μόνο που βρήκα  με Hyper είναι

 

HPET Support ---->Enable

HPET Mode----> 32-bit mode

 

kai cpu brhka

 

Cpu Smart fan control

 

μηπως δεν το έχω τελικά αυτό?

 

 

ΚΕΡΑΣΜΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ!! Εχω ενα ψυγείο γεμάτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Το βρήκα ανάσταση το έκανα Desable είναι εκεί που λές μάνο!! τωρα τί κάνω???(η αλήθεια είναι πήγε να γίνει μια έκρηξη γιατί μου γύριζε πολύ ο ανεμιστήρας μετά το restart τώρα coolare  τώρα τι κάνουμε??

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα τρεξε ξανα Cubase μπλα μπλα και κανε μια δοκιμη να δεις. Αν και γω πιστευω οτι τωρα θα ειναι χειροτερα.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά για να μην σας πρίζω και να κάνω και εγώ την δουλειά μου αν μπορείτε πείτε μου ενα πακετάκι να πάω να το πάρω να τελειών δεν τα έχω εγώ με τους υπολογιστές μόνο που είναι το ον/οφφ και πως θα μπώ για ποκεράκι ξέρω και το Cubase:) Θέλω να μου πείτε θα Κανεις αυτό θα πάρεις αυτό και αυτό και καθάρισες σας Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας αν είστε Αθηνα το κέρασμα μετράει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...δεν τα έχω εγώ με τους υπολογιστές μόνο που είναι το ον/οφφ και πως θα μπώ για ποκεράκι ξέρω και το Cubase:)

Κακως! Τα πραγματα δεν ειναι τοσο απλα φιλε μου. Αν δεν ξερεις εστω τα βασικα, πως θα βαλεις νεο επεξεργαστη/μητρικη? Αν αγορασεις νεο επεξεργαστη/μητρικη/μνημες πρεπει να φτιαξεις το PC απο την αρχη. Τι νομιζεις οτι ειναι ο επεξεργαστης και η μητρικη? Πας, τα αγοραζεις, τα συνδεεις σε μια USB και τερμα? ;D

Αμ δεν ειναι ετσι... :P

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πούμε πακετάκι, δεν υπάρχει θέμα. Όμως τα PC είναι μυστήρια πλάσματα  ;D και ΙΜΗΟ κανεις δεν μπορει να σου εγγυηθεί ότι θα παίξουν όλα με τη μια. Π.χ. και το PC που έχεις, 6 κανάλια έπρεπε να τα σηκώνει χαλαρά.

 

 

Κάνε μια τελευταία μαγκιά. Κατέβασε αυτό που σου είπα...

 

 

http://www.thesycon.de/deu/latency_check.shtml

 

απο εδω, εκει που λεει Download DPC Latency Checker και απλά τρέξτο.

 

Αν δεις αυτήν την εικονα περιπου...

 

dpclat1.jpg

 

...τότε πας για αγορα.

 

 

Αν δεις ομως αυτη...

 

dpclat2.jpg

 

 

... τότε απλα το μηχανημα θελει ρυθμισμα.

 

 

Επισης αν χρησιμοποιεις κανα περιεργο Plug in, περα απο του cubase, δοκιμασε να το απενεργοποιησεις.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου