Προς το περιεχόμενο

Pink Floyd live at Earls court 1994 full concert


pericles

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην τρελαθεις μιλαω για την Συγκεκριμενη συναυλια στο EARLS COURT .Εκει ο Gilmour παιζει (φαινεται τουλαχιστον ) με δυο κιθαρες μονο.Οσο για τα εφε ενταξει αυτα ειναι για το show .

Oι ντραμμερ οντως εχουν τα κερατα τους.Οι πληκτραδες ειναι πιο νορμαλ.Το θεμα μου ομως ειναι οι κιθαριστες δεν μιλαω για το συνολο του show .2 κιθαριστες 4 κιθαρες (λογικο )1 κιθαριστας στην Κερατεα 5 κιθαρες ; Δεν ειμαι σιγουρος ...απλως το αναφερω για την διαφορα νοοτροπιας (Ολα ομως αναιρουνται αν οντως η tribute αυτη μπαντα επαιξε με 4 κιθαριστες καποιες στιγμες οπως καποιος φιλος επισημανε πιο πανω ) Δυστυχως δεν μπορεσα να τους δω live οπως και προειπα γιατι απ'οτι καταλαβα στο sound check ηταν καλοι και μ'ετρωγε η περιεργεια να δω & ακουσω μια τετοια μπαντα με τετοιο εξοπλισμο + φωτα +μεγαλο stage (πραγματι εντυπωσιακο για τα μετρα της περιοχης ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[flash=200,200]http://www.youtube.com/watch?v=Ecrudwzhg4k

 

4 Ανα χείρας και τουλάχιστον άλλες 6 στον πάγκο. ;D

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ να σχολιάσω τώρα ή να κόψω φλέβες απολαμβάνοντας την κορυφαία μπάντα όλων των εποχών με την κορυφαία φωνή και κιθάρα όλων των εποχών ....

www.analogdesignaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου