Προς το περιεχόμενο

Παντρεμένοι με παιδιά? PC addiction


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πόσοι από εσάς τους παντρεμένους, με παιδιά και μη επαγγελματίες, έχετε δεί την παντόφλα ανάποδα λόγω "υπερωριακής" ανασχόλησης σας με το PC ή/και με τις μουσικές σας ασχολίες?

Ζείτε στο "δικό σας" κόσμο?

 

(Α ρε noiz τι μας κάνεις!!!!!!!)

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶λλοι μπλέκουν με ναρκωτικά' date=' άλλοι με κακές παρέες, άλλοι παντρεύονται. Το αποτέλεσμα είναι ίδιο. Just say no.[/quote']

 

8O 8O 8O 8O 8O 8O

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω δεν είμαι παντρεμένος και τόσα χρόνια τα ίδια κραξίματα ακούω απο όλες.

 

Αλλα..........................

 

Αυτες έρχονται και παρέρχονται/

 

O amstrad, η amiga, τα αρμονια , το τριτονακι, το pc, τα playstation,

 

έμειναν για πάντα. Αυτή που θα παντρευτώ θα καλοπεράσει αν και αφου περασα τα 30 και ξέφυγα, έχω ελπίδες για πολλά χρόνια ακόμα λεφτεριάς :lol:

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειμαι μαλλον τυχερος ουτε οταν ημουν ελευθερος και "ζωηρος" :oops: ειχα ποτε προβλημα μια και ολες τους λατρευαν τη μουσικη,ουτε τωρα που ειμαι παντρεμενος μια και η μεγαλυτερη φαν μου & υποστηρικτρια ειναι η γυναικα μου ( η οποια βεβαια ειναι και αυτη "καλλιτεχνης" μια και ειναι ζωγραφος/γραφιστρια ) μαλιστα μου βαζει χοντρο χερι οταν ΔΕΝ ασχολουμαι με τη μουσικη αλλα ρουχλιαζω μπροστα στην TV.

 

Η συμβουλη μου: πριν παντρευτειτε τσεκαρετε λιγο τις μελλουσες συμβιες σας με κανα χρονακι συγκατοικησης χαρη σε αυτες & στον εαυτο σας θα κανετε... :wink:

 

 

αν και αφου περασα τα 30 και ξέφυγα, έχω ελπίδες για πολλά χρόνια ακόμα λεφτεριάς

 

καλα αυτα ελεγα κι εγω & παντρευτηκα στα 38.. :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου