Προς το περιεχόμενο

top 5


pixies

Προτεινόμενες αναρτήσεις

περασα να σε δω αλλα δε με χαιρετησες' date='θυμασαι?

ησουν μπουκωμενος νομιζω...[/quote']

 

Παρακαλώ... δεν είναι σωστά τα αστεία με το επάγγελμα του άλλου... even Fluffers should make a living, you know... :roll: :lol: :lol: :lol:

 

Από τη μία κραυγάζεις για την ομοφοβία, από την άλλη προσπαθείς να κατηγορήσεις τους άλλους για ομοφυλοφυλία. Αυτό δείχνει ότι καταλαβαίνεις και μόνος σου ότι η κατάστασή σου δεν είναι φυσιολογική. Αλλά καλύτερα να απευθυνθείς σε έναν ψυχολόγο.

 

Fluffer... ο yameth σου είχε ζητήσει να μη μου απαντάς απευθείας, όπως και σε μένα άλλωστε... και αυτό κάνω. Μην με προκαλείς λοιπόν, γιατί θα (ξανα)φας δικτυακό ξύλο.

 

Το ποιος είναι άρρωστος είναι τόσο πασιφανές που η δήλωσή σου μόνο ψυχαναλυτικό ενδιαφέρον μπορεί να έχει...

 

Φιλάκια Φλαφφερούλη. 8)

 

Βλέπω διαστρεβλώνεις την πραγματικότητα με χαρακτηριστικά γκει τρόπο. Αφού έπαθες υστερία, ζήτησε να μην υπάρχουν περαιτέρω προσωπικές διενέξεις μεταξύ μας, πράγμα που εσύ δεν έκανες με το να με βρίζεις. Όχι βέβαια ότι περίμενε κανείς κάτι καλύτερο από έναν προβληματικό ομοφυλόφιλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 130
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Βλέπω διαστρεβλώνεις την πραγματικότητα με χαρακτηριστικά γκει τρόπο. Αφού έπαθες υστερία' date=' ζήτησε να μην υπάρχουν περαιτέρω προσωπικές διενέξεις μεταξύ μας, πράγμα που εσύ δεν έκανες με το να με βρίζεις. Όχι βέβαια ότι περίμενε κανείς κάτι καλύτερο από έναν προβληματικό ομοφυλόφιλο.[/quote']

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Fluffer, θα φροντίσω οι ατάκες σου να μοιραστούν σε προσεχές συνέδριο Ψυχιατρικής.

 

Μας έχεις κάνει όλους περήφανους, τόσα κόμπλεξ μαζεμένα σε ένα μόνο ανθρωποειδές...

 

Παρ'όλα αυτά εμείς σε αγαπάμε βρε κουτό...

 

Σκέψου το αυτό, καθώς θα ψάχνεις να βρεις τα μπαλάκια σου (αν και φοβάμαι ότι θα δυσκολευτείς)

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γουι λαβ γιου φλιπερ' date='αληθεια.

μη σταματας να γραφεις!![/quote']

 

Είναι ενδιαφέρον ότι όλες οι δημοσιεύσεις της pixies είναι τελείως άσχετες με το αντικείμενο του φορουμ. Για την ακρίβεια ούτε μία δεν αφορά κάποιο μουσικό όργανο ή τη μουσική τεχνολογία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω διαστρεβλώνεις την πραγματικότητα με χαρακτηριστικά γκει τρόπο. Αφού έπαθες υστερία' date=' ζήτησε να μην υπάρχουν περαιτέρω προσωπικές διενέξεις μεταξύ μας, πράγμα που εσύ δεν έκανες με το να με βρίζεις. Όχι βέβαια ότι περίμενε κανείς κάτι καλύτερο από έναν προβληματικό ομοφυλόφιλο.[/quote']

 

Λοιπόν τέρμα εγώ δεν ξαναγράφω εδώ και αν ήμουν διαχειριστής του forum θα έτρωγες ban με τη μία. Σκόπευα να αναφερθώ και στο ότι δεν είναι ανάγκη να κρατάς 1000 quotes στο post σου όταν θες να αναφερθείς μόνο σε ένα, αλλά βέβαια αυτού του τύπου ο σεβασμός είναι λεπτομέρεια μπροστά στα υπόλοιπα που έχεις υποστηρίξει. Όμως το να χρησιμοποιείται η έννοια "ομοφυλόφιλος" υβριστικά είναι αισχρός ρατσισμός. Και ΟΧΙ, δεν είμαι ομοφυλόφιλος, απλώς υπάρχουν και άνθρωποι που ενδιαφέρονται για τον άλλον και για τις αδικίες σε βάρος του ακόμα κι αν δε θίγονται άμεσα οι ίδιοι. Λοιπόν εγώ δεν πρόκειται να ξανασχοληθώ μαζί σου γιατί ειλικρινά δεν αξίζεις με τις ρατσιστικές μαλακίες που γράφεις. Και προτείνω το ίδιο και στους υπόλοιπους. Ας μιλήσουμε μεταξύ μας χωρίς να λαμβάνουμε υπ'όψιν τις ενδιάμεσες εξυπνάδες του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φλιπερ' date='στο δικο μου δε χωραει στο δικο σου κολυμπαει.[/quote']

 

Δε σε συμφέρουν τέτοιες ρήσεις. Εκ των πραγμάτων στο δικό μου δεν έχει κολυμπήσει τίποτα, στα δικά σου όμως όλο και κάτι έκοψε βόλτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι βέβαια ότι περίμενε κανείς κάτι καλύτερο από έναν προβληματικό ομοφυλόφιλο.

 

 

_40160648_yellow_card.jpg

 

Abraxas

 

DontFeedTheTroll.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω διαστρεβλώνεις την πραγματικότητα με χαρακτηριστικά γκει τρόπο. Αφού έπαθες υστερία' date=' ζήτησε να μην υπάρχουν περαιτέρω προσωπικές διενέξεις μεταξύ μας, πράγμα που εσύ δεν έκανες με το να με βρίζεις. Όχι βέβαια ότι περίμενε κανείς κάτι καλύτερο από έναν προβληματικό ομοφυλόφιλο.[/quote']

 

Λοιπόν τέρμα εγώ δεν ξαναγράφω εδώ και αν ήμουν διαχειριστής του forum θα έτρωγες ban με τη μία. Σκόπευα να αναφερθώ και στο ότι δεν είναι ανάγκη να κρατάς 1000 quotes στο post σου όταν θες να αναφερθείς μόνο σε ένα, αλλά βέβαια αυτού του τύπου ο σεβασμός είναι λεπτομέρεια μπροστά στα υπόλοιπα που έχεις υποστηρίξει. Όμως το να χρησιμοποιείται η έννοια "ομοφυλόφιλος" υβριστικά είναι αισχρός ρατσισμός. Και ΟΧΙ, δεν είμαι ομοφυλόφιλος, απλώς υπάρχουν και άνθρωποι που ενδιαφέρονται για τον άλλον και για τις αδικίες σε βάρος του ακόμα κι αν δε θίγονται άμεσα οι ίδιοι. Λοιπόν εγώ δεν πρόκειται να ξανασχοληθώ μαζί σου γιατί ειλικρινά δεν αξίζεις με τις ρατσιστικές μαλακίες που γράφεις. Και προτείνω το ίδιο και στους υπόλοιπους. Ας μιλήσουμε μεταξύ μας χωρίς να λαμβάνουμε υπ'όψιν τις ενδιάμεσες εξυπνάδες του.

 

Το ότι τα κουότς μπορεί να υπάρχουν για κάποιο λόγο δε σας το έμαθαν στο μάθημα της κλασσικής μηχανικής;

 

Όσο για τις υπόλοιπες αιτιάσεις σου, όχι μόνο δεν έβρισα κανέναν (τουλάχιστον χωρίς να με έχουν βρίσει), αλλά και βλέπω ένα κόλλημα εκ μέρους σου στη διαστρέβλωση της πραγματικότητας. "Ρατσιστικές μαλακίες" είναι να νομίζεις ότι η παραμονή σε ένα αμφιθέατρο καλύπτει την εκ μέρους σου ανικανότητα κατανόησης γραπτών κειμένων . ¶ντε τώρα στο άλογό σου και πρόσεχε μην κτυπήσεις στους ανεμόμυλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι τα κουότς μπορεί να υπάρχουν για κάποιο λόγο δε σας το έμαθαν στο μάθημα της κλασσικής μηχανικής;

 

Όσο για τις υπόλοιπες αιτιάσεις σου' date=' όχι μόνο δεν έβρισα κανέναν (τουλάχιστον χωρίς να με έχουν βρίσει), αλλά και βλέπω ένα κόλλημα εκ μέρους σου στη διαστρέβλωση της πραγματικότητας. "Ρατσιστικές μαλακίες" είναι να νομίζεις ότι η παραμονή σε ένα αμφιθέατρο καλύπτει την εκ μέρους σου ανικανότητα κατανόησης γραπτών κειμένων . ¶ντε τώρα στο άλογό σου και πρόσεχε μην κτυπήσεις στους ανεμόμυλους.[/quote']

 

Καλά είσαι πολύ ηλίθιος τελικά έτσι; Έχεις καταλάβει ότι το θέμα της πυρηνικής φυσικής το ανέφερα με την έννοια ότι είναι μια γνώση που έχω σε ένα θέμα η οποία ΔΕ με εξουσιοδοτεί να έχω γνώμη παντού; Επιπλέον, το κόλλημα (κόμπλεξ; ) με τα πανεπιστημιακά μαθήματα δεν το άρχισα εγώ. Δεν είπα ποτέ ότι όποιος δεν ξέρει πυρηνική φυσική είναι άχρηστος, απλά έφερα ένα παράδειγμα. Εσύ κόλλησες και μου την είπες ότι δεν ξέρω πυρηνική φυσική, και καλά ότι με προσέβαλες. Εγώ ούτε το έπαιξα έξυπνος σε κανέναν βάσει του θέματος των σπουδών ούτε τίποτα, και σε άπειρα threads έχω αναφέρει αμέσως την έλλειψη γνώσεών μου σε πάρα πολλά θέματα. Κόψε τις εξυπνάδες λοιπόν. ¶ρα το κόλλημα το έχεις εσύ και όχι εγώ. And in the interest of not feeding the troll, τέρμα.

 

BTW, τα quotes υπάρχουν για κάποιον λόγο, ναι. Αλλά μπορείς να κρατήσεις μόνο το εν λόγω μέρος τους, δεν είναι ανάγκη η σελίδα να είναι δυασανάγνωστη. Αλλά τι περιμένω κι εγώ τώρα, ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου