Προς το περιεχόμενο

top 5


pixies

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν οι σκάλες είναι γεμάτες κόσμο' date=' είναι αστείο να περιμένεις ότι όλοι θα κάτσουν στην άκρη για να έχουν χώρο να τρέχουν οι βιαστικοί. Που συνήθως είναι γυναίκες που τρέχουν σα τρελές και είναι έτοιμες να ξεσπάσουν σε όποιον βρουν μπροστά τους.[/quote']

 

Εγώ πάντως το κάνω, και δεν αισθάνομαι και καθόλου θύμα.

 

Aς πούμε στις κυλιόμενες του Συντάγματος ή του Μοναστηρακίου έχεις την απαίτηση να αφήνουν χώρο στις κυλιόμενες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 130
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όταν οι σκάλες είναι γεμάτες κόσμο' date=' είναι αστείο να περιμένεις ότι όλοι θα κάτσουν στην άκρη για να έχουν χώρο να τρέχουν οι βιαστικοί. Που συνήθως είναι γυναίκες που τρέχουν σα τρελές και είναι έτοιμες να ξεσπάσουν σε όποιον βρουν μπροστά τους.[/quote']

 

Εγώ πάντως το κάνω, και δεν αισθάνομαι και καθόλου θύμα.

 

Κι εγώ το ίδιο ακριβώς κάνω, αλλά δεν περιμένω να το κάνουν όλοι αυτό. Υπάρχουνε και άξεστοι. Γι'αυτό πάω με την ... αναλογική σκάλα άμα δω τα σκούρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν οι σκάλες είναι γεμάτες κόσμο' date=' είναι αστείο να περιμένεις ότι όλοι θα κάτσουν στην άκρη για να έχουν χώρο να τρέχουν οι βιαστικοί. Που συνήθως είναι γυναίκες που τρέχουν σα τρελές και είναι έτοιμες να ξεσπάσουν σε όποιον βρουν μπροστά τους.[/quote']

 

Με το χέρι στην καρδιά: μιλάς σοβαρά ή απλώς "ψαρεύεις"?Στο λόγο σου όμως...

 

--

είμαι ψαγμένος

 

:?:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΙΑ κατηγορία υπάρχει:

Οι "ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ, δοξάστε με. ΕΣΥ ποιός είσαι? Δε σε ξέρω"

και όλα τα άλλα είναι απλώς υποκατηγορίες

Παραδείγματα? Όλα όσα ήδη αναφέρθηκαν και πιστεύω οτι θα αναφερθούν

π.χ

Όσοι παρκάρουν στο μέση δύο διαθέσιμων θέσεων πάρκινγκ

Οι "ρε, ξέρεις ποιός είμαι εγώ?"

Αυτοί που θεωρούν τους δρόμους χωματερές

Αυτοί που θα γεμίσουν το πιάτο τους για τρεις (ενώ η διαθέσιμη ποσότητα φαγητού είναι περιορισμένη) και θα αφήσουν τουλάχιστον τα μισά

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν οι σκάλες είναι γεμάτες κόσμο' date=' είναι αστείο να περιμένεις ότι όλοι θα κάτσουν στην άκρη για να έχουν χώρο να τρέχουν οι βιαστικοί. Που συνήθως είναι γυναίκες που τρέχουν σα τρελές και είναι έτοιμες να ξεσπάσουν σε όποιον βρουν μπροστά τους.[/quote']

 

Eσυ εισαι βασανισμενακι απο γυναικα...σιγουρα..και μαλιστα προσφατο...πολυυυ προσφατο..... 8) 8) 8)

 

Ναι, έφυγε η Σαμπρίνα και κανείς δεν ξέρει πότε θα γυρίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν οι σκάλες είναι γεμάτες κόσμο' date=' είναι αστείο να περιμένεις ότι όλοι θα κάτσουν στην άκρη για να έχουν χώρο να τρέχουν οι βιαστικοί. Που συνήθως είναι γυναίκες που τρέχουν σα τρελές και είναι έτοιμες να ξεσπάσουν σε όποιον βρουν μπροστά τους.[/quote']

 

Eσυ εισαι βασανισμενακι απο γυναικα...σιγουρα..και μαλιστα προσφατο...πολυυυ προσφατο..... 8) 8) 8)

 

Ναι, έφυγε η Σαμπρίνα και κανείς δεν ξέρει πότε θα γυρίσει.

 

Σαμπρινα τον λες??....Εγω προτιμω το Καζαμιας...... :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζεις πότε είναι ο κατάλληλος μήνας για πότισμα και σκάλισμα και φτιάχνεσαι;

 

Ετσι....ετσι.....διαβαζω ποτε ειναι ο καλυτερος μηνας για να οργωσω το κορμι σου.....αγριε γητευτη μου εσυ!!!! :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξερω.....εχεις το συνδρομο της σχολικης ταξης......στο μπολιασαν για τα καλα απο μικρο παιδι....να σηκωνεις παντα το χερι στην ταξη...να λες πρωτος και τελευταιος μαθημα.....

 

Υπομονη αγοραρε...και εγω θα σε αφησω το ιδιο να κανεις...

 

 

Ματααααααρες μου........... 8) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου