Προς το περιεχόμενο

Τεχνικός για Fender Blues Jr αναβάθμιση


tsunikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά χαρά σε όλους,

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει τεχνικούς/καταστήματα στην Αττική για να αναβαθμίσει ένα Fender Blues Jr. Μιλάμε για αλλαγή μεγαφώνου που ήδη έχω (Eminnence Cannabis) και τοποθέτηση Billm Audio kit. Θα εκτιμούσα πληροφορίες από κάποιον που ήδη έχει κάνει την "επέμβαση". Εγώ, δεν παίζει να βάλω χέρι με τίποτα.

Ευχαριστώ παιδιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Καλησπέρα , δοκίμασε στον Παναγίωτη Κουρμπή στα Εξάρχεια . Φαντάζομαι για να στήνει τόσους δικούς του ενισχυτές θα στη κάνει άνετα την δουλειά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπέρα , δοκίμασε στον Παναγίωτη Κουρμπή στα Εξάρχεια . Φαντάζομαι για να στήνει τόσους δικούς του ενισχυτές θα στη κάνει άνετα την δουλειά .

 

+100 στον Παναγιώτη, είναι ενισχυτάκιας ο άνθρωπος! Απλά φρόντισε να ξέρεις ακριβώς τι ήχο θέλεις να βγάλεις και θα σε φτιάξει αυτός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά.

 

Τελικά την αναβάθμιση μου την έκανε ο Γιώργος (retrolab) στα Ιλίσσια. Φοβερή δουλειά, λεπτομερής και επαγγελματική. Ο Blues jr που παρέλαβα είναι άλλος ενισχυτής. Όποιος θέλει τα στοιχεία του Γιώργου ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα ή ας ψάξει το retrolab στο facebook (http://www.facebook.com/pages/RetroLab/399222056812986). Η καλή δουλειά πρέπει να διαφημίζεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου