Προς το περιεχόμενο

Ο Billy Joe των Green Day το χανει on stage


Nikoubis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν διαφωνώ μ΄αυτά που λες,μόνο που σε έναν εξαρτημένο από ουσίες,αλκοολικό κ.ο.κ. δεν του "προσάπτεις" ποτέ τίποτα.Τον θεωρείς άρρωστο (και είναι άρρωστος,δεν το συζητάμε αυτό) και απλά δείχνεις κατανόηση και συμπόνια  :)

 

OK respect ασχέτος με αυτά που έχω πει μέχρι τώρα.

 

Αφού είναι άρρωστος (που κάτι τέτοιο μπορεί να τύχει και στα καλύτερα παιδιά)γιατί κλείνει live ο κόσμος τι φταίει?

 

Μερικοί μπόρει να γούσταραν να λένε πως πήγαν τους είδαν τα έσπασε και ο τύπος και είχε και σασμπένς το πράμα.

 

Άλλοι όμως που μπορεί να τους έφυγε η μαγκιά για να αγοράσουν το εισιτήριο(γιατί υπάρχουν και τέτοιοι)και ξενερώσαν από την ζωή τους με τις μ :-X :-Xες του τύπου,τι φταίνε?

 

Ναι χρειάζεται βοήθεια το άτομο,αυτοί που ιδρώσανε για το εισιτήριο και πήγε η χαρά τους και τα λεφτά τους τζάμπα.

 

Αν βγήκε μετά και ζήτισε συγνώμη πάλι σωστός και κάνουμε πως δεν το είδαμε.

 

Το έκανε?

 

Έστω και όταν συνήλθε κάπως,γιατί τις έχουν κάτι τέτοιες αναλαμπές κάπου κάπου και αυτοί οι άνθρωποι.

 

 

 

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 136
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Προσωπική άποψη  8)

Δεν είδα κανέναν εξαρτημένο στο οβίδεον ,μάλλον κάποιο επιδειξία .

Προσωπική άποψη και κακώς μιλάω ,απλά λέω και καμιά λαλακία να περνά η ώρα  :)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, αυτό κατάλαβα  (αν δεις το edit).

Καλά , ο καθένας αντιδρά διαφορετικά.....

Humor έκανα με την δόξα , που δεν άντεξε. (Χοντροκομμένο θες; Μέσα ) ;D

Αλλά βασικά αυτή και είναι η επί της ουσίας (λογοπαίγνιον εδώ) άποψή μου για το θέμα, ενδεχομένως, λάθος , άπονη και άσπλαχνη..... ;)

 

Λάκη, επαναλαμβάνω, η ένστασή μου δεν απευθύνθηκε σε εσένα. Φαίνεται καθαρά από την παράθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Λάκη, επαναλαμβάνω, η ένστασή μου δεν απευθύνθηκε σε εσένα. Φαίνεται καθαρά από την παράθεση.

 

Ναι, ήσουν σαφέστατος.

Αλλά  και αν απευθυνόταν , δεν θα ήταν καθόλου κακό.

Εδώ είμαστε για να συζητάμε.

Απλά επεξέτεινα τη σκέψη μου, για να την ολοκληρώσω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάκη να μην κατάλαβες φυσικά και δεν είναι κακό, αλλα να λες (ή μάλλον να λέει): "δεν κατάλαβα, άρα συμπεραίνω πως του 'ρθε ξαφνικά από την πολλή πρέζα κι αρχισε να βρίζει", είναι κάπως...

 

Του βγάλανε μεγάλη ταμπέλα φάτσα-κάρτα που μέτραγε πόσα λεπτά του είχαν μείνει να παίζει (ένα μόλις λεπτό) και τα πήρε στην κράνα...

 

 

Νομίζω ότι δεν είπα και τίποτα βαρύ για το παλικάρι. Το ότι παίρνει ναρκωτικά και δεν ξέρει τι κάνει αν θεωρείται κράξιμο, οκ το παίρνω πίσω.

Η συμπεριφορά του δηλαδή επειδή του έμεινε 1 λεπτό να παίξει είναι σωστή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συμπεριφορά του δηλαδή επειδή του έμεινε 1 λεπτό να παίξει είναι σωστή;

 

Πάνω σ' αυτό έχω εκφράσει τη γνώμη μου ξεκάθαρα, αν σε ενδιαφέρει δες τι έγραψα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όμως στο βίντεο δεν είδα κανέναν να ζητά κατανόηση και συμπόνοια: είδα έναν να παριστάνει το σκληρό αντράκι και να προσβάλει τη διοργάνωση στην οποία συμμετέχει, το κοινό του και (είδα καλά;) τη μπάντα του.

 

Κι όμως,αυτό ακριβώς είδες:Έναν άνθρωπο που -στην ουσία- ζητούσε και φώναζε για κατανόηση και συμπόνια. (παριστάνοντας το "σκληρό αντράκι" όπως είπες)

 

είναι όμως το ότι έχουμε και νεότερους ανθρώπους που ίσως χρειάζονται υπενθυμίσεις. Ίσως και όχι.

 

+1

 

 

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνω σ' αυτό έχω εκφράσει τη γνώμη μου ξεκάθαρα, αν σε ενδιαφέρει δες τι έγραψα.

Διάβασα τη γνώμη σου και συμφωνώ 100% μαζί σου.

Όντως δεν αντελήφθην το λόγο που εκνευρίστηκε και ίσως δεν έπρεπε να είμαι τόσο εριστικός στο σχόλιο μου.

Το παίρνω πίσω λοιπόν και να με συγχωράς.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάλι πιστεύω πως όλο αυτό είναι μέρος της κρυφής bieber-o (ή και μπιμπερό αν προτιμάτε) συνομωσίας...

Soulshine is better that sushine, is better than moonshine, damn sure better than rain

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(πολύ off-topic: O...Κύπριος που είναι; Γιατί κύριε harilatron μας τον κρύψατε;  ;D)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου