Προς το περιεχόμενο

Ο Billy Joe των Green Day το χανει on stage


Nikoubis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά πλάκα κάνετε;

Οι κιθάρες που είναι για σπάσιμο είναι, συνήθως, για πέταμα. Απλώς στην τελευταία αλλαγή κουρδισμένου όργανου παίρνει το κουπί, παίζει λίγο και μετά άιντε... Υποθέτω ότι το κουπί το πήρε ο Billy Joe πριν αρχίσει το τραγούδι που διέκοψε...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 136
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αν το σπασιμο της κιθαρας ηταν απλα σοου και προαποφασισμενο γεγονος, λογικα η κιθαρα δεν ηταν και καμια σοβαρη (λεγοντας "σοβαρη" εννοω "ακριβη").

Απ'την αλλη, ακομα και πολυ καλη κιθαρα να ηταν (φανταζομαι δεν παιζει επι σκηνης με κιθαρες των 150 ευρω) τι τον εμποδιζει να την κανει κομματια?

Λετε να τον νοιαζει αν η κιθαρα που σπαει εκεινη τη στιγμη κοστιζει 500 ή 4500 ευρω? Αυτα ειναι ψιλα νουμερα για τετοιες μπαντες. Θα τη σπασει και θα παρει αλλη την ιδια μερα.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αυτό το τσίρκο είναι μουσικός, τότε ευχαριστώ το Θεό για το ότι εγώ δεν είμαι.

 

+1 σε neeq και +1 σε Ray.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατανοώ την αγανάκτησή του ωστόσο η αποχώρησή του θα έπρεπε να ήταν πιο αξιοπρεπής και αγέρωχη, όχι να θυμίζει 15χρονο που δεν του παίρνουν playstation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αυτό το τσίρκο είναι μουσικός, τότε ευχαριστώ το Θεό για το ότι εγώ δεν είμαι.

 

+1 σε neeq και +1 σε Ray.

 

 

 

Τσίρκο πολύ σωστή κουβέντα.

 

Λίγο πολύ όλοι πετάνε κανένα μπινελίκι ή κάνουν καμιά-δυό χαζομάρες αλλά αυτός το έκανε για να το παίξει γι'αυτό και ξέφυγε άσχημα ή μάλλον όχι άσχημα έγινε γελοίος με την όλη αυτή την σκηνή(δεν εννοώ ότι είναι γενικώς γελοίος,δικό του πρόβλημα).

 

Έτσι μου φάνηκε εμένα τουλάχιστον

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σήμανση "1 minutes" δε σημαίνει ότι στο τέλος του λεπτού που απέμεινε, θα ανέβει στη σκηνή ο terminator να σε πλακώσει στο ξύλο.. είναι απλώς μία υπενθύμιση προκειμένου να τηρηθεί κάποιο πρόγραμμα.

 

Το καθυστερημένο που απολαύσαμε (και που ήδη έχει βάλει τα τσιράκια του να ζητούν δημοσίως συγνώμη, ενώ ψάχνει κλινική αποτοξίνωσης, αν δεν έχετε ενημερωθεί) το ξέρει πολύ καλά αυτό που έγραψα στη προηγούμενη παράγραφο, αλλά φαίνεται ότι για κάποιους έρχεται η στιγμή όπου βαρεμάρα/μαλακία/έλλειψη-ιδεών/γελοιότητα/κλισάρισμα/απληστία-για-δημοσιότητα γίνονται ένα ακαταμάχητο κοκταίηλ.

 

Αυτό δεν είναι μουσική, και για την ακρίβεια ούτε σαν τσίρκο δεν με πείθει: δεν έχει τίγρεις.

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου