Προς το περιεχόμενο

Κρασομπυροποσία εκ του προχείρου.


audiokostas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μερικοί (αρκετούτσικοι δηλαδή) φίλοι του Noiz αποφασίσαμε να βρεθούμε αυτή την Παρασκευή (28/9) το βράδυ να πιούμε κανα κρασάκι ή μπύρα και να τσιμπήσουμε κανα μεζέ συζητώντας για ότι μας κατέβει και να αλληλοπειραχτούμε με την ασφάλεια που μας δίνει η προσωπική επαφή.

 

Το μέρος που θα βρεθούμε είναι η ταβέρνα / σουβλατζίδικο ο Στάθης (Ρουσοπούλου 1 κ Ασημακοπούλου - 11524, Αμπελόκηποι). Τίποτα το ιδιαίτερο αλλά έχει αυλή, μάλλον εύκολο παρκάρισμα και  σχετικά κοντά σε κεντρικούς δρόμους (15 λεπτά περπάτημα από μετρό Πανόρμου).

Βάλτε στο google maps 38.000065,23.762933 και δείτε που.

 

Όποιος θέλει να ρθει, καλοδεχούμενος και μια καρέκλα θα την τραβήξουμε να κάτσει.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 85
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Τι, δεν θα ψηφίσουμε;  ;D ;D ;D

 

 

Λοιπόν γέροντες και φυσικά όχι μόνο, άντε να συγκεντρωθούμε, να πούμε για τα κσύλα μας και τα κούτσουρα μας και να περάσουμε όμορφα και χαλαρά  8)

 

 

ΥΓ: Φυσικά θα αναμένουμε μετ επιφάσεως την ομιλία του σεβάσμιου Marathon με τίτλο «τελφόν, ανθρακονήματα και MAC στην υπερστρουκτούρα του υπερβατικού μουσικού».   

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Άντε ντε.

 

Ακύρωσα το άλλο ραντεβού της Παρασκευή για χάρη σας! ;) ΤΕΛΕΙΑ! ΓΟΥΣΤΑΡΩ!

 

Θα φέρετε τις γυναίκες σας? Γιατί εγώ όχι! ;D (όποιος γνωρίζει, γνωρίζει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Θα φέρετε τις γυναίκες σας? Γιατί εγώ όχι! ;D (όποιος γνωρίζει, γνωρίζει).

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Ναι, υπάρχει μια σκέψη επ΄αυτού... *

 

 

*Μετάφραση: Έχουν πέσει αναδουλειές στον LK και μερικά... διαζύγια θα του έλυναν το πρόβλημα  ;D ;D ;D

 

ΥΓ: Ούτε για αστείο...  ;)  ;D εκτός φυσικά αν επιδείξουν ενδιαφέρον για τα... κσύλα  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ εννοείτε πως θα έρθω! Να σας αποχαιρετήσω κιόλας από κοντά γιατί σε κάνα μήνα αρχίζουν τα καταναγκαστικά έργα για 9 μήνες (κοινώς μπαίνω φαντάρος) ;)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μορτες......ΠΑΛΙ θα κανω το καλο και θα ταξιδεψω για την παρτυ σας.......χτυπωντας το μπεγλερι και με το μακρυ σακακι το διπλοσταυροκουμπωτο στον εναν ωμο θα μπω στο ταβερνειον και με περισιο βλεμα θα κοιταξω την σερβιτορα και θα της πω "πςςςςςς πιασε μια λεμοναδα"

 

μερβεγιε................  ;D ;D ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μορτες......ΠΑΛΙ θα κανω το καλο και θα ταξιδεψω για την παρτυ σας.......

 

Ήμανε σίγουρος  ;D

 

Να υποθέσω σόλο αυτή την φορά- δεν πιστεύω η κυρία σου να αντέξει δεύτερο γύρο περί «70ς μπάσα 7ενδερ και τα κσύλα αυτών»  ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμανε σίγουρος  ;D

 

Να υποθέσω σόλο αυτή την φορά- δεν πιστεύω η κυρία σου να αντέξει δεύτερο γύρο περί «70ς μπάσα 7ενδερ και τα κσύλα αυτών»  ;D ;D ;D

Σολο αλλα για αλλο λογο  ;) - ισα ισα ρε που την προηγουμενη φορα της κολλησε η εκφραση "κουτσουρο" και την ελεγε συνεχεια...... Μηπως λεω μηπως κατα τυχη ξερεις απο ποιον την ακουσε ? ε? ε? ε?  ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Σολο αλλα για αλλο λογο  ;) - ισα ισα ρε που την προηγουμενη φορα της κολλησε η εκφραση "κουτσουρο" και την ελεγε συνεχεια...... Μηπως λεω μηπως κατα τυχη ξερεις απο ποιον την ακουσε ? ε? ε? ε?  ;D

 

Κάτι μου θυμίζει...  ::) αλλά δεν μου έρχεται  :D

 

Να δεις ποιος το λέει...  ;D ;D ;D

 

Α, ναι νομίζω ότι ήταν ο Ser  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα ο Δίας ,μετά η Ήρα ,ύστερα τα 1000 ακέφαλα βουβάλια του Τουτάτη και μάλλον θα έρθω κι εγώ ,να μαζέψω καυσόξΣυλα  8)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου