Προς το περιεχόμενο

Mixolydian και ξερό ψωμί!


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κόλλησα άσχημα μ'αυτή την κλίμακα αυτές τις μέρες και είπα να ανεβάσω ένα "αυτοσχεδιαστικού περιεχομένου" :o  σόλο σ'ένα έτοιμο backing track.Mustang 1 αντί κάρτα ήχου,3 μηνών 9ρες χορδές(ρε-λα-μι μπάσσο ακούγονται θαμπές) και φθαρμένη πένα :-X

Mixoly.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν και κινήσε στις ίδιες ιδέες πάνω κάτω σε όλο τον αυτοσχεδιασμό, εμένα μου άρεσε.

Ήταν πολύ μελωδικός, είχε πολλές ωραίες φράσεις και τέλος μου άρεσε πολύ ο ήχος σου.  :)

Keep on!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτήν την κλίμακα τώρα εντρυφίζω,γι' αυτό οι επαναλήψεις ::) Ευχαριστώ γιά το σχόλιο και που τ'άκουσες :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

!!!Καλη Δουλεια!!!

Η αρχη και ο συνδυασμός του backing track ήταν super. Πιστεύω πως η φθαρμένη πενα σου χάλασε τον ήχο  ::).

Guitars:

Yamaha EG112

Yamaha PAC120

Epiphone Les Paul Custom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ βρε παιδιά για τα σχόλιά σας,μου δίνεται δύναμη να συνεχίσω(45χρονος ερασιτέχνης ένεκεν),καθότι πορεύομαι μόνος στο "άθλημα" παρόλο που ψάχνω για "συναθλητές" πολύ καιρό!      Υ.Γ. Πλάκα πλάκα οι πενιές όντως ακούγονταν-έξυναν λόγω πένας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου