Προς το περιεχόμενο

Guns N' Roses - Don't Cry cover by Elías Barreda and Aris Koskinas


aris 17561

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνεργαστηκα με ενα παιδι στο ιντερνετ για να φτιαξουμε αυτο το cover... Ακουστε και πειτε την γνωμη σας...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε παιδιά παντα τέτοια!  :D

 

Στο ρεζουμέ τώρα οι κιθάρες ΟΚ λίγο φωνή στο σολάκι θα σήκωνε ένα τσακ όχι πιο πολύ.

 

Ακούγεται το γνήσιο από κάτω και αυτομάτος το μυαλό συγκρίνει με τον AXL(για τα φωνιτηκά μηλάω).

 

Φίλε Αρη δεν ξέρω αν σε ενδιαφέρει αλλά τη φωνή πρέπει να την δουλέψουμε λίγο.

 

Πάντα τέτοια παιδιά!

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ακούγεται το γνήσιο από κάτω και αυτομάτος το μυαλό συγκρίνει με τον AXL(για τα φωνιτηκά μηλάω).

 

 

 

δεν υπαρχει γνησιο... Ολες οι φωνες δικες μου ειναι...Ευχαριστω για την κριτικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει γνησιο... Ολες οι φωνες δικες μου ειναι...Ευχαριστω για την κριτικη

 

Γράψε λάθος τότε αυτή την εντύπωση μου έδωσε,ότι υπάρχει το γνήσιο και ότι είναι χαμηλωμένο

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράψε λάθος τότε αυτή την εντύπωση μου έδωσε,ότι υπάρχει το γνήσιο και ότι είναι χαμηλωμένο

 

Όκ no prob . Ισα ίσα . Με τιμάει αν με μπερδέψες με τον axl  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα !

 

Δεν ειναι και ασχημο.

Σε καποια σημεια νιωθω πολυ εντονα σαν να εισαι πολυ συγκρατημενος, ενα πραγμα σα να θελεις να βγαλεις φωνη αλλα να μην το κανεις, ισως σου ταιριαζουν πιο δυναμικα τραγουδια  :)

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα !

 

Δεν ειναι και ασχημο.

Σε καποια σημεια νιωθω πολυ εντονα σαν να εισαι πολυ συγκρατημενος, ενα πραγμα σα να θελεις να βγαλεις φωνη αλλα να μην το κανεις, ισως σου ταιριαζουν πιο δυναμικα τραγουδια  :)

 

χα χα πολυ εύστοχο σχόλιο . Μην ξεχνάμε ότι είμαι μεταλας . Οντως κατεπιεζομαι κάποιες στιγμές . Το δοκίμασα και πιο δυναμικό αλλα δεν ακουγόταν καλό και έτσι το έβγαλα μπαλαντε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο Άρη, πολύ καλή προσπάθεια!

Τα κιθαριστικά μου ακούστηκαν πολύ ωραία.

Τη φωνή νομίζω πρέπει να τη δουλέψεις αρκετά. Δεν ξέρω αν φταίει το τραγούδι, όσον αφορά τα φωνητικά, αλλά στο άλλο cover των Nevermore μου είχε αρέσει περισσότερο η φωνή σου.

Και πάλι μπράβο, keep rocking!!!  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο Άρη, πολύ καλή προσπάθεια!

Τα κιθαριστικά μου ακούστηκαν πολύ ωραία.

Τη φωνή νομίζω πρέπει να τη δουλέψεις αρκετά. Δεν ξέρω αν φταίει το τραγούδι, όσον αφορά τα φωνητικά, αλλά στο άλλο cover των Nevermore μου είχε αρέσει περισσότερο η φωνή σου.

Και πάλι μπράβο, keep rocking!!!  :D

 

Σε ευχαριστω Δημήτρη να είσαι καλα ...

 

 

Αν θέλετε πείτε μου απο τεχνικής άποψης κυρίως για τα φωνητικά που κερδίζουν που χάνουν . Τι πρεπει να πρόσεξω την επόμενη φορά κτλ . Ευχαριστω και πάλι για τα σχόλια και τον χρόνο σας .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H προφορά σου γενικά μου άρεσε.

Από την αρχή του τραγουδιού, μέχρι και το σόλο θα ήθελα λίγη περισσότερη ζωντάνια. Μετά το σόλο αισθάνομαι ότι μπαίνεις πολύ πιο δυναμικά.

Μετά το 4ο λεπτό, γίνεται ένα μπέρδεμα με τις δύο φωνές και το αποτέλεσμα δεν βγαίνει καθόλου καλό.

Τέλος, στο τέλος του κομματιού που μπαίνουν πάλι πολλές φωνές μαζί...πάλι το αποτέλεσμα δεν δένει καλά νομίζω.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου