Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με korg m3!!!


Alexeys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εδω και ενα χρονο και εχω θεμα με το m3.καποιες φορες,οταν ειναι αρκετη ωρα ανοιχτο αρχιζει και ανοιγοκλεινει...το ειχα παει στο service και δεν βρηκαν τπτ.αυριο ξεκιναω στο μαγαζι που θα [αιζω και το θεμα παραμενει.στις προβες,μετα απο ενα τριωρο μου το εκανε.τι να κανω?ειναι θεμα τροφοδοτικου,μητρικης?δεν την παλευω αλλο!!ευχαριστω προκαταβολικα!

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα του πουνε_ξανα_τα ιδια. Σκεφτομαι μηπως τελικα ειναι προβλημα τροφοδοτικου, ας το τεσταρει με καποιο αλλο τροφοδοτικο μπας και...Μου φαινεται περιεργο το επισημο service να μη βρηκε προβλημα αν πραγματι υπηρχε.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι εντος εγγυησης δυστυχως.το τροφοδοτικο το εχει μεσα!ειναι πολυ αστειο αυτο...εχει εναν ολοκληρο μετασχηματιστη μεσα!σκεφτομαι να τους πω να μου το αλλαξουν το τροφοδοτικο.ποσο να στοιχιζει?

 

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ναι οντως το τροφοδοτικο ειναι μεσα...

Τι να πω? Να το αλλαξεις, να πληρωσεις και τελικα αν δεν ειναι αυτο το προβλημα τι κανεις?chin.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν υπαρχει ανταλακτικο! m3 και m50 ειδικα στην bon studio και λυπαμαι που το λεω υπαρχει προβλημα.ακομα και με αλλα μαγαζια service που ζητουν αναταλακτικα απο bon studio  >:(

ελπιζω να βρεις ακρη φιλε μου εγω δεν βρικα και οπως και αλλα παιδια απο εδω μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

1. Μπορεί να μην φταίει το ίδιο το τροφοδοτικό.

2. Δεν είναι απαραίτητο να αλλαχτεί το τροφοδοτικό, μπορεί να επισκευαστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου