Προς το περιεχόμενο

Fender vintage hot rod '57 strat αλλαγή μαγνητών


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ναι.

 

 

Τhnx

 

αν ειναι για loaded παρε απο εδω.πολυ πιο λιγα χρηματα

http://www.ebay.com/itm/Fender-Original-57-62-LOADED-PRE-WIRED-Strat-Pickguard-White-White-/300803585558?pt=Guitar_Accessories&hash=item46094a7616

 

στηλε μην στον πολητη να γραψει δωρο πανω.και αν δεν μπωρει πες του να γραψει κατω απο 100$ συνολικα γιατι πανω απο αυτα θα σου ζητησουν περιπου 25% τελωνειο

ναι ιδιοι ειναι αυτοι που λες στην αγγελεια

 

Θα το έχω υπόψιν.

Πάντως η δικιά μου κιθάρα έχει το 8βιδο pickguard το οποίο δεν ''πολυυπάρχει'' στο ebay.

 

Tους μαγνήτες τους πήρα σήμερα από αγγελία.

Η ατυχία είναι ότι θα μπουν στην κιθάρα αρχές Δεκέμβρη που είναι και το ραντεβού με τον τεχνικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πάντως η δικιά μου κιθάρα έχει το 8βιδο pickguard το οποίο δεν ''πολυυπάρχει'' στο ebay.

 

 

παρε βαλε!

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nkw=8+hole+strat+pickguard&_armrs=1&_from=&_ipg=

 

 

papa don't take no mess!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά υπάρχει :-X

Εννοούσα πάντως ότι δεν πολυυπάρχει loaded σε σχέση πάντα με τα 11βιδα που γίνεται χαμός.

 

Αν έπειρνα loaded θα το έπειρνα μαύρο (όλα μαύρα).

Αλλά μιας και πήρα τους μαγνήτες σε parchment/cream θα αφήσω το άσπρο pickguard που έχει ήδη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου