Προς το περιεχόμενο

Ελαφριά κιθάρα με ήχο Stratocaster


mario

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Δεν την έχω ζυγίσει, ούτε το έχω βρει στα χαρακτηριστικά της ή σε κάποιο φόρουμ. Νομίζω όμως ότι ξεπερνάει τα 3,5 kg και άμα ήμουνα κορίτσι θα δυσκολευόμουνα να την πάρω απ' το stand.

Σαν αυτοκίνητο χωρίς υδραυλικό τιμόνι...  :)

 

Καλά και δεν είσαι περιέργος να μάθεις ακριβώς πόσο ζυγίζει και σε έχει στοιχειώσει;  ;D

 

Καιρός να πάρεις μιά τέτοια... ;D

 

(Και κατά τύχη,αυτή η Monterey ζυγίζει περίπου όσο η δικιά σου!)

 

 

 

IMG_JHM.thumb.JPG.c17c067598ec2f7beee89be4cf2a08a7.JPG

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΚΑΛΑ ΛΕΣ...........ΛΕΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΗΝ TYLER ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΙΑ

ME BAROS 290 GRAMMARIA!!!!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΕΡΤΑΤΟ ΧΩΡΑΤΟ ΓΙΑ ΤΟ HEADSTOCK.........ειναι κατω απο 12 cm!!!!

( ;) :D ;D ;D ;D ;D ;D κι εκει μικρος εισαι.......κριμα.........)

 

Stupidity.png

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και το ξεχειλωσαμε λιγο το θεμα, να πεταχτω και εγω να πω οτι αν καποιος ψαχνει πολυ ελαφρια κιθαρα ΣΑΝ strat και οχι απαραιτητα strat, αξιζει να ριξει μια ματια στις Parker. Πολλα απο τα νεα HSS μοντελα θα μπορουσαν να ειναι πολυ καλες επιλογες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να πας σε έναν τεχνίτη να σου ρουτάρει τις φωλιές των μαγνητών κάτω από το pickguard σε μια ενιαία φωλιά. Έτσι γλυτώνεις το ξεμοντάρισμα του μανικιού και μπορεί να γλυτώσεις κάτι από τον ήχο σου. Αλλιώς με 2 χιλιάρικα διαλέγεις άλλες δύο πιο ελαφριές και παίζεις την βαριά μόνο καθιστός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελαφρια κιθαρα πεπουλο....και κανει και ελαφρυ κεφαλι....Δεν περπατας πετας...Πολυ καλο δε για τα λαηβ πετας την κιθαρα στο κοινο και σε κανει θεο με την μια....κι ας μην παιζεις νοτα...χεχεχεχεχεχε

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου