Προς το περιεχόμενο

ΚΛΟΠΗ SYNTHESIZER YAMAHA MOTIF XS-7


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και ευχαριστώ και τους συμφορουμίτες για τα καλά τους λόγια. :-[

Δεν κανει τιποτα ρε.... 8)

(200 ευρω για το κλεμμενο Motif σου, στειλε μου pm....)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον φαγατε τον ανθρωπο ρε...ελεος. να βοηθησει ηθελε....

απλα φιλε μου καλυτερα με PM γιατι και κλεμενο να ηταν απλα μην τον ειδατε τον παναη! ;)

www.facebook.com/BlackBodyRadiationAthens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι δεν τον φαγαμε (ολοι ειπαμε οτι ηθελε να βοηθησει ) απλα ο Κωστας ο Σιαχαμης ειναι ιδιαιτερα αγαπητος και πολλοι απ'εμας εχουμε παιξει μαζι του και τον ξερουμε καλα .Συγνωμη φιλε musictracer και καλως ορισες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Costas Rochamis

  Συναλλαγές: (5)

     Star

 

 

   Karma: 1

Αποσυνδεδεμένος

 

     Φύλο: (κενό....χμμμμμμ μαλιστα μαλιστα  ;D )

Μηνύματα: 3522

 

 

;D

 

 

Λοιπον επι του θεματος

Δεν ξερω αν το εχω αναφερει παλι εδω αλλα anyway

 

Πριν κανα 2 χρονια περιπου ειχανε σπασει το αμαξι ενος φιλου μου μπουζουξη και του πηραν το μπουζουκι του.χειροποιητο 3500 ευρω μπουζουκι (εργαλειο δουλειας)

Το οργανο εκανε μπαμ απο χιλιομετρα γιατι ηταν λευκο.

Φαγαμε τον κοσμο και τις γυρω περιοχες αλλα τιποτα.

Αφισοκολλησαμε και διναμε αμοιβη 500 ευρω

Μετα απο καποιες μερες εμαθα για ενα bazaar μουσικων οργανων καπου βορεια

Πηγαμε (για δικο μου οφελος φυσικα ;D )

Και στο 2ο παγκο ειδαμε και το εν λογω μπουζουκι.

Περιτο να σας πω οτι κοντεψαμε να τον σαπακιασουμε στο ξυλο τον τυπο αλλα συγκρατηθηκαμε και φωναξαμε στα μουλοχτα την αστυνομια

Στο τμημα ο τυπος μας ειπε οτι το ειχε αγορασει απο φιλο φιλου της ξαδερφης του Στεφανου του κυπουρου της Ολγας.Με λιγα λογια τρεχα γυρευε αλλα αργοτερα μας ειδοποησανε απο την αστυνομια να παμε να το παραλαβουμε και εκει μας ειπαν ολη την αληθεια

 

υπαρχουν συμμοριες που ανοιγουν αμαξια και οτι οργανα βρουν μεσα τα στελνουν εξω (μετα απο παρακολουθηση εξω απο κεντρα διασκεδασης σε Αθηνα & Θεσσαλονικη ) η οποιοδηποτε αλλο χωρο που εχουν την πληροφορια οτι παιζει πληκτρας η μπαντα .Προσοχη λοιπον .

αλλα δεν τα εστελναν (τουλαχιστον οι συγκεκριμενοι) εξω παρα τα εστελναν στην αλλη ακρη της Ελλαδας και τα φυλαγαν καμια εβδομαδα και μετα τα εβγαζαν στο σφυρι. Αυτουνου μαλλον δεν θα το επερνε κανενας ετσι λευκο που ηταν και το εβγαλε στο bazaar

Και υποψην οτι πολλα (αν οχι ολα) οργανα σε τετοια bazaars ΔΕΝ εχουν χαρτια και ο νοων νοειτω

Φιλε μου μακαρι να το βρεις αλλα με το να καθεσαι στην καρεκλα σου δεν προκειτε να σου ερθει στα χερια λυπαμαι

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλος μου πληκτρας σταματησε 4 το πρωι εξω απο το Intercontinental να φαει ''βρωμικο'' απο την καντινα εκει διπλα.Εκανε την Βλακεια να ριξει στο portbagage του αυτοκινητου το τσαντακι με τα χαρτια του κλπ.Ερχομενος απο ''αρπαχτη'' ειχε στο αμαξι του 3 synths ,Dynacord 10αρα αυτοενισχυομενη ,2 ηχεια Yamaha,καλωδια ,8 μικροφωνα κλπ.Μετα απο δεκα λεπτα που γυρισε ειχαν αρπαξει ολα τα πραγματα η αστυνομια ειπε οτι την περιοχη την λυμαινεται συμμμορια απο τις πρωην χωρες του ανατολικου μπλοκ.Πιασε το αυγο και κουρευτο .Ποτε δεν βρηκε τιποτα !!

Εδω μεσα στο αμαξι εισαι και στην πεφτουν οχι να πας και για ''βρωμικο ''στη Συγγρου ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου