Προς το περιεχόμενο

Αυτοσχεδιασμός πανω σε Βmajor


Randime

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

χαχαχα! Ρε τρελοι τι λέτε? :P

 

Καταρχάς σπάνια εχω τενοντίτιδες πια και επιπλέον τα +/- μιας 8χορδης δεν είναι για το παρών thread!!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως η 8η χορδη δε χρησιμευει μονο για riff...

 

Κάτι άσχετο βλέπω τον Jason  που έχεις και μήλισες για αυτόν πιο πριν,φαντάζομαι πως θα είναι μια από τις αδυναμίες σου,παιχταράς ο άτιμος

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι άσχετο βλέπω τον Jason  που έχεις και μήλισες για αυτόν πιο πριν,φαντάζομαι πως θα είναι μια από τις αδυναμίες σου,παιχταράς ο άτιμος

 

Μονο Jason becker μελεταω όλη μερα σχεδον και sweeping... Αυτες τις μερες δουλευω το Opus Hopus. Εχω τελειωσει το Altitudes...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο Jason becker μελεταω όλη μερα σχεδον και sweeping...

 

Με αυτό που είπες από μένα είσαι ΟΚ παίξε και με 10χορδη άμα θέλεις  ;D ;D ;D ;D

 

(πλάκα κάνω δεν υπάρχει ούτε ύφος ειρωνίας ούτε πρόθεση να κοροϊδέψω απλά από το κείμενο και μόνο μπορεί κανείς να ξεγελαστεί)

 

Πάντος πολύ κρίμα ο Jason πάνω που άνοιξε τα φτερά του για μια πολύ καλή συνεργασία έπαθε αυτή την ζημιά

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτό που είπες από μένα είσαι ΟΚ παίξε και με 10χορδη άμα θέλεις  ;D ;D ;D ;D

 

(πλάκα κάνω δεν υπάρχει ούτε ύφος ειρωνίας ούτε πρόθεση να κοροϊδέψω απλά από το κείμενο και μόνο μπορεί κανείς να ξεγελαστεί)

 

Πάντος πολύ κρίμα ο Jason πάνω που άνοιξε τα φτερά του για μια πολύ καλή συνεργασία έπαθε αυτή την ζημιά

 

Δυστυχώς, αλλά ΟΚ ακόμα και έτσι γράφει κομμάταρες και πάλι.

 

Randime ,  η μετριοφροσύνη ειναι για τους μέτριους  αγόρι μου συνέχισε έτσι  ;D

 

Δε ξέρω αν το λες ειρωνικά ή όχι πάντως σε κάθε περίπτωση αν θες να γίνεις κάτι στη ζωή σου, με οτιδήποτε ασχοληθεις πρεπει να έχεις βλέψεις... αλλοι ανοιγονται και λενε τι πιστεύουν, αλλοι τα κρατάνε μέσα τους. Εγω ενα ξέρω στα σίγουρα. Υπάρχουν μέρες που μένω άυπνος για να παίζω κιθάρα. Πιστεύω σιγά σιγά θα φανεί στο παίξιμο μου αυτό, η δουλειά που κάνω δηλαδή εννοώ...

Αυτά απο μένα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς, αλλά ΟΚ ακόμα και έτσι γράφει κομμάταρες και πάλι.

 

Φαντάσου τι δύναμη ψυχής έχει αυτό που κάνει αλλά και τι δουλειά θέλει λόγο της μεθούδου που χρησιμοποιεί προκειμένου να επικοινωνίσει.

 

Ένα βιντεάκι από Jason

 

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Φαντάσου τι δύναμη ψυχής έχει αυτό που κάνει αλλά και τι δουλειά θέλει λόγο της μεθούδου που χρησιμοποιεί προκειμένου να επικοινωνίσει.

 

Ένα βιντεάκι από Jason

 

Από τους αγαπημένους μου κιθαρίστες.Καταπληκτική τεχνική είχε και τρομερή συνθετική ικανότητα έχει ακόμα βεβαίως.Όνειρό μου είναι να μπορέσω κάποτε να παίξω όπως εκείνος,αλλά και να μπορέσω να τον επισκεφθώ στις Η.Π.Α (λίγο πιο ρεαλιστικό :P )

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου