Προς το περιεχόμενο

Αυτοσχεδιασμός πανω σε Βmajor


Randime

Προτεινόμενες αναρτήσεις

For contest...

 

Ενα σόλο που έγραψα για τον διαγωνισμό του Ledition Divine που έγινε πριν κατι μήνες. Τελικά δε συμμετείχα στο διαγωνισμό μιας. Ουτως η άλλως δε θα έστελνα αυτο το βίντεο με τόσο κακο ήχο. Πάντως κράτησα το βίντεο και σας το παραθέτω για να δείτε και την 8χορδη που μου ζήτησαν κάποιοι.

 

Υ.Γ. Σορυ για τον ήχο είναι απο την κάμερα. Σορυ και για το βουητό του ενισχυτή είναι απο το ξύλο στο εδαφος που δε γειώνει... πλεον παίζω με πεταλιέρα και ακουστικά αρα ειμαι κομπλέ.

 

www.facebook.com/devilrandime

 

66740_312964528803046_210303002_n.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αδερφέ έχει ενδιαφέρον αλλά θα χρειαστεί ΑΝ μπορείς να το επεξεργαστείς ή να το ξαναγράψεις καλύτερα για να αναδυχθεί καλύτερα.

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφέ έχει ενδιαφέρον αλλά θα χρειαστεί ΑΝ μπορείς να το επεξεργαστείς ή να το ξαναγράψεις καλύτερα για να αναδυχθεί καλύτερα.

+1

 

Δεν ακούγεται σχεδόν καθόλου το ρυθμικό και το σόλο έτσι κι έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα!!! Προειδοποίησα οτι εχει σκατα ήχο!!! Το συγκεκριμένο δε θα ξαναγραφτεί μιας και δε με ενδιαφέρει το συγκεκριμένο σόλο... Απλα το ανέβασα για να υπάρχει κάτι...

 

Μην ανησυχειτε πείτε ότι θελετε παιδιά. Σκατα είναι ο ηχος οπότε δεν υπάρχει θέμα. Αν και για να ειμαι ειλικρινής οκ σκατα ο ήχος, αλλα ακούω τι παίζω... Το backing track ειναι οντως χαμηλά, αλλά ΟΚ το σολο μου το ακούω... ξαναλέω ανεβασα το βιντεο για να υπαρχει μιας και με επρηζαν ολοι αν εγω οντως παιζω τα σολο ή καποιος αλλος!!! Χαχααχα!

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας παιδιά! Το εκτιμώ! :)

 

 

Mε εκτίμηση,

Randime

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξαναλέω ανεβασα το βιντεο για να υπαρχει μιας και με επρηζαν ολοι αν εγω οντως παιζω τα σολο ή καποιος αλλος!!!

 

Ποιοί?

Μπάτε να γιομίσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιοί?

 

Χαχαχα! Δε μπορω να απαντήσω σε κάτι τέτοιο. Παντως καλο είναι να υπάρχει και ένα τετοιο βιντεάκι πάνω, έστω και με μετριότατο ήχο.

 

Και να ξαναπώ ευχαριστώ για τον χρόνο σας στα βιντεάκια μου παίδες. Το εκτιμώ. Τσεκάρετε και ένα νεο που ανέβασα χτες...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκάρετε και ένα νεο που ανέβασα χτες...

 

 

Αυτό μάλιστα ρε αδερφέ μπορούμε να ακούσουμε για να κρίνουμε.

 

ΜΟυ άρεσε το σολάκι ο ήχος γλυκός αλλά ήθελε λίγο πριμάκι ακόμα(για τα δικά μου αυτιά)

 

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι θα είμαι πιο αυστηρός, γιατί έτσι πιστεύω ότι θέλεις να σε κρίνουμε  ;)

Το βιμπράτο σου δεν είναι τόσο καλό και το να ανεβοκατεβάζεις γρήγορα μερικά arpeggios, δεν το κάνει και αυτομάτως καλό σόλο. Αυτό που θέλω να πω είναι να επικεντρώσεις στην μελωδικότητα και στην δομή ενός σόλο και όχι μόνο στον εντυπωσιασμό μέσω μιας γρήγορης τεχνικής  ;).

Πολύ ταπεινά και φιλικά, χωρίς καμία διάθεση προσβολής  :) 

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου