Προς το περιεχόμενο

Guitar Strap


Xtasy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

+ και απο εμενα για Minotaur

Απλα γαματες ποιοτικα.

Τρομερες.Εχω και εγω 2 και ειμαι πολυ ευχαριστημενος

 

Ελληνικές είναι;  :o

Ναι.....

 

Βεβαια τωρα τελευταια πηρα αυτην http://www.ebay.com/itm/Original-No-1-Stretch-Guitar-Strap-BLACK-BUCKETHEAD-/200653558429

Και μπορω να πω οτι ειναι το κατι αλλο και πιο "αναπαυτικη" απο τις minotaur.....

Δειτε την και εν δραση  ;D ;D

Δεν ειναι δερματινη αλλα "ελαστικη" με κατι σαν neoprene και δεν "τεντωνει" αμα δεν θελεις εσυ  ;)

 

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εγώ ήξερα πως οι Minotaur είναι ελληνικές και έπαθα πλάκα τώρα που το έμαθα! Μου άρεσε αυτή --> http://minotaur.gr/catalog/product_info.php?products_id=194 που την είχα δει και στο thomann στα ίδια λεφτά, ακριβή βέβαια...έτσι πήρα αυτή --> www.ebay.com/itm/White-Leather-Electric-Acoustic-Guitar-Strap-133cm-/370706155958 που μοιάζει κάπως με την πρώτη και μου αρέσει εξίσου εμφανησιακά, ίσως και περισσότερο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Σημερα πηγα απο κει (minotaur.gr) και εχασα την μπαλα.Ευγενεστατοι,ζωνες με φοβερη ποιοτητα και πολυ καλες τιμες.Τα σχεδια που ειναι στο σαιτ τους....ειναι το ενα τριτο οσων θα δεις αν πας απο κει.Μια levys ειχα αρχικα κατα νου να παρω τελικα  2 minotaur πηρα.Απο μενα...

 

+100000

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ωραιες ειναι οι minotaur εχω και εγω μια, εξαιρετικη ζωνη (αν και εγω την ειχα παρει απο μαγαζι χωρις να ψαξω τιμη και με ειχαν δαγκωσει  ::) ). Εκτος απο αναπαυτικη δεν εχει και τιποτε που μπορει να κανει ζημια στην κιθαρα (μεταλλικα, σκληρα πλαστικα κτλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος απο αναπαυτικη δεν εχει και τιποτε που μπορει να κανει ζημια στην κιθαρα (μεταλλικα, σκληρα πλαστικα κτλ)

 

Πολυ σωστο!Ετσι ειναι.Ειμαι κατοχος και levys (οι οποιες φυσικα ειναι εξαιρετικες

ζωνες) οποτε κανοντας μια συγκριση πιστευω δε δικαιολογειται το διπλασιο της τιμης τους  (70euros) σε σχεση με τις minotaur.

 

Επισης τους ζητησα ενα μακρυτερο ΠΕΤΣΑΚΙ (οχι δεν ειμαι μουσουλμανος!!!) για μια αλλη δερματινη που εχω στην οποια το δικο της ακομα και στην τελευταια θεση φτανει τη ζωνη μετα βιας λιγο κατω απο το στηθος και μου το χαρισαν (δεν ηταν υποχρεωμενοι).ΦΚιαΝουν και πορτοφολια και tobaco cases απ οτι ειδα χωρις ομως να με εντυπωσιασει κατι απο αυτα...

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου