Προς το περιεχόμενο

Σταχυολόγηση posts από το thread περί Berklee


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όπου και αν τους συναντούσες έξω από το φόρουμ, εκείνοι θα ήταν καθιστοί και εσύ θα ήσουν όρθιος.

 

Eτσι το εχετε εσεις, ως ενδειξη σεβασμου? ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 126
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σαν τους εφηβους Ολλανδους που σκοτωσαν στο ξυλο εναν διαιτητη προσφατα πχ? ;D

 

Είναι περιέργα τα χρόνια ,τα παραδείγματα πολλά ,προχτές ο άλλος στην Αμερική ,πριν καιρό στη Νορβηγία κλπ κλπ

Ο προηγούμενος καγγελάριος της Γερμανίας είναι υπάλληλος της Γκαζ Προμ .

Εδώ άνθρωποι ''πηδάν'' καθημερινά απ τα παράθυρα ,κοντεύουμε να ξεπεράσουμε τους Σκανδιναβούς σε αυτοκτονίες ,παρότι έχουμε sea-sun and sex  ,που λέει ο λόγος, αν αυτό αποτελεί δικαιολογία να αυτοκτονήσεις ,ή όχι .

Ψυχραιμία θέλει,αλλά που να τη βρούμε ?

Δυστυχώς θα πάμε πάλι στα οικονομικά ,που αυτόματα οδηγούν στα πολιτικά .

Παράδειγμα η περίπτωση Ντεπαρτνιέ και άλλων Γάλλων  . Φεύγει για να απαλλαγεί απ τη φορολογία που θεωρεί υπερβολική,την ίδια στιγμή που έχει γεμίσει η Ελλάδα με αυτοκίνητα συμπολιτών μας με βουλγάρικες πινακίδες και άλλους που πάνε Βουλγαρία ,Σκόπια για να φουλάρουν τεπόζιτα . Την ίδια στιγμή που παγκόσμια ακούγονται κουβέντες για τις οφ σόρ ,τους φορολογικούς παραδείσους κλπ κλπ .

Ζούμε παγκόσμιες ανακατατάξεις και είμαστε γενιές που δεν ζήσαμε πολέμους ,απλά ακούσαμε από τους προγόνους μας .

Εξαιρείται ο Μαραθώνας που ήτω συμπολεμιστής του Μιλτιάδη στη μάχη του Μαραθώνα  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eτσι το εχετε εσεις, ως ενδειξη σεβασμου? ;D

 

Ναι ρε συ ...πως σηκωνονταν ολοι ορθιοι οταν ο Σταλιν εμπαινε στο δωματιο αλλοιως πηγαινανε διακοπες στο Μαγκανταν?Ε....το ιδιο πραμα ειναι και αυτο...ξερεις εσυ... ;D

 

Είναι περιέργα τα χρόνια ,τα παραδείγματα πολλά ,προχτές ο άλλος στην Αμερική ,πριν καιρό στη Νορβηγία κλπ κλπ

 

Μη σκας την Παρασκευη ερχεται ο πολεμαρχος και το ενδοξο καθαροαιμο γενος των Ελ θα αναγεννηθει απο τις σταχτες του.Σου εχω ήδη κλεισει θεση Γενικου Γραμματεα στο Υπουργειο Ρεφορμιστικης Αλλαγης της Αιγαιοπελαγιτικης Τσιπουρας με μισθο 23.998  ευρω/μηνα και εξασφαλισμενη 8ωρη εργασια (οχι την ημερα μη φοβασαι,την εβδομαδα).

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε συ ...πως σηκωνονταν ολοι ορθιοι οταν ο Σταλιν εμπαινε στο δωματιο αλλοιως πηγαινανε διακοπες στο Μαγκανταν?Ε....το ιδιο πραμα ειναι και αυτο...ξερεις εσυ... ;D

 

Εγώ φίλως ήξερα πως έπρεπε να σηκωθώ και να παραχωρήσω τη θέση μου στο λεωφορείο ,όταν έμπαινε παπάς,έγγυος και μεγαλύτερος ,για Στάλιν δεν με είπανε  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε συ ...πως σηκωνονταν ολοι ορθιοι οταν ο Σταλιν εμπαινε στο δωματιο αλλοιως πηγαινανε διακοπες στο Μαγκανταν?Ε....το ιδιο πραμα ειναι και αυτο...ξερεις εσυ... ;D

 

Απο που να ξερω εγω? Ο Σταλιν πεθανε πολυ μακρια, και πολλα χρονια πριν γεννηθω...

 

Αλλα ερεθισματα εχει η γενια μου σχετικα με τα εγερθητι-εγερθητο

 

Να, ουτε ο Σαμυ που τον προλαβε δε σηκωνοτανε. Χαλαρουϊτα ηταν ο πατερουλης, δε μπα να λετε οτι θετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ φίλως ήξερα πως έπρεπε να σηκωθώ και να παραχωρήσω τη θέση μου στο λεωφορείο ,όταν έμπαινε παπάς,έγγυος και μεγαλύτερος ,για Στάλιν δεν με είπανε  ;D

 

Παντως στο λεωφορειο της Πανεπιστημιουπολης που πηρε η γυναικα μου προχθες ουτε ενας...επαναστατης δεν σηκωθηκε να της δωσει τη θεση του και ειναι και με την κοιλια μεχρι το γονατο....οταν σου λεω οτι θελουν ολοι κουρεμα με την ψιλη εσυ γελας...τα καλοπαιδα... :P ;D

 

Εσυ ησουν ανθρωπος για αυτο και θα παρεις τη θεση του ΓΓ... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε συ ...πως σηκωνονταν ολοι ορθιοι οταν ο Σταλιν εμπαινε στο δωματιο αλλοιως πηγαινανε διακοπες στο Μαγκανταν?Ε....το ιδιο πραμα ειναι και αυτο...ξερεις εσυ... ;D

 

A, αυτό εννοούσε...;

Neeq, αν υπανιχθείς άλλη φορά κάτι τέτοιο για μένα, θα σου απαντήσω.

Μέχρι τότε διάβασε και λίγο παράγκα, καλό θα σου κάνει...

 

Εγώ φίλως ήξερα πως έπρεπε να σηκωθώ και να παραχωρήσω τη θέση μου στο λεωφορείο ,όταν έμπαινε παπάς,έγγυος και μεγαλύτερος ,για Στάλιν δεν με είπανε  ;D

 

Exactly Right.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε συ ...πως σηκωνονταν ολοι ορθιοι οταν ο Σταλιν εμπαινε στο δωματιο αλλοιως πηγαινανε διακοπες στο Μαγκανταν?Ε....το ιδιο πραμα ειναι και αυτο...ξερεις εσυ... ;D

 

Μη σκας την Παρασκευη ερχεται ο πολεμαρχος και το ενδοξο καθαροαιμο γενος των Ελ θα αναγεννηθει απο τις σταχτες του.Σου εχω ήδη κλεισει θεση Γενικου Γραμματεα στο Υπουργειο Ρεφορμιστικης Αλλαγης της Αιγαιοπελαγιτικης Τσιπουρας με μισθο 23.998  ευρω/μηνα και εξασφαλισμενη 8ωρη εργασια (οχι την ημερα μη φοβασαι,την εβδομαδα).

 

Μη λες για αιγιοπελαγίτικες τσιπούρες γιατί τις ταίζουμε και ιπποφαές ,όχι σαν τις ιχθυοτροφείου που εξάγουμε και τρώνε πατσαβούρια πασπαλεισμένα με φλιτ  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως στο λεωφορειο της Πανεπιστημιουπολης που πηρε η γυναικα μου προχθες ουτε ενας...επαναστατης δεν σηκωθηκε να της δωσει τη θεση του και ειναι και με την κοιλια μεχρι το γονατο....οταν σου λεω οτι θελουν ολοι κουρεμα με την ψιλη εσυ γελας...τα καλοπαιδα... :P ;D

 

Για την κυρία σου, γίνομαι και ταξιτζής.

Μην την ταλαιπωρείς τη γυναίκα, πασά μου.

 

:)

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@astraxan19

Οι άνθρωποι που παροτρύνεις να ανοίξουν κανά βιβλίο ιστορίας, είναι ολοφάνερα περισσότερο μορφωμένοι από εσένα. Ειλικρινά στο λέω, ούτε καν τους συμπαθώ όλους, αλλά μην μπερδεύεσαι: όπου και αν τους συναντούσες έξω από το φόρουμ, εκείνοι θα ήταν καθιστοί και εσύ θα ήσουν όρθιος. Και μάλιστα, όχι για πολύ διότι σύντομα θα σε είχαν στείλει για τσιγάρα (τον καφέ τους τον φτιάχνουν άντρες). Ελπίζω ότι δε θα χρειαστεί να επανέρθω. Ειλικρινά.

 

Αν θες μπορείς να μας πεις τη γνώμη σου για το ιπποφαές, κάτι που πάντω ζητώ από αξιόλογα νέα μέλη.

 

 

Αφου σταματησα να γελαω καταφερα και αγγιξα πληκτρολογιο, και λεω τα εξης.

Τιποτα δεν ειναι ολοφανερο.

Αν εσυ απο ενα θρεντ καταφερνεις να αναγνωρισεις το μορφωτικο επιπεδο του εκαστοτε μελους, ευγε.

Κανεις δε μου απεδειξε εκ των δυο κυριων οτι εχει περισσοτερες γνωσεις ιστοριας (αυτο ηταν το επιδικο) απο τις, λειψες, δικες μου.Αντιθετα αντιπαρηλθα ορισμενα γραφόμενα περι οικονομικων τα οποια βεβαια δεν γνωριζω, η εγκυροτητα των οποιων παρ'ολα αυτα δεν ειναι αυταποδεικτη.

Επιτρεψε μου να μην δεχομαι τιποτα μη αιτιολογημενο, θετικες επιστημες γαρ.

Δευτερον αν αυτες ειναι οι εκδηλωσεις σεβασμου που εσυ αντιλαμβανεσαι και χειροκροτεις, λυπαμαι.

Μπάτε να γιομίσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου