Προς το περιεχόμενο

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΗΣ Ο ΝΕΟΣ ΕΤΟΣ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ποιό νέο έτος? 20 σήμερα...αύριο τελειώνουν όλα...

 

http://www.worldtimezone.com/time/wtzresult.php?CiID=4596&forma=12h

 

μουφα τελικα το θεμα....τζαμπα τα λεφτα που εδωσα για το καταφυγιο και τις κονσερβες....

 

απο την αλλη ποτε δεν ξερεις μπορει να βγει κανας..Αλεξης στις επομενες εκλογες και να τα χρειαστω... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δικιο,ξεχασα οτι η Ελλας ειναι ο ομφαλος της γης... ;D

 

Αν δεν μπει σε εμας η 21η δεν μπορουμε να δουμε αν ειναι αληθεια ή οχι...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μουφα τελικα το θεμα....τζαμπα τα λεφτα που εδωσα για το καταφυγιο και τις κονσερβες....

Μη σκας. Κάντο liveάδικο.

Με κάθε εισιτήριο και μια κονσέρβα σαρδέλα δώρο.

Innovate. Don't immitate.

 

Δεν τα ξερεις καλα sf...2.15 το μεσημερι θα γινει ;D ;D ;D το πε και ο Χιος  ;D ;D ;D

Αν δεν το πει ο Πάγκαλος, δεν έχει εγκυρότητα.

 

Έχω πήξειειειειειειει λέμε.  ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΕ ενα ΒΑΘΥ πιατο βαζεις 750 γραμμαρια αλατι ,750 γραμμαρια αλευρι και το ανακατευεις με ξυδι αγνο.Μετα αλοιφεσαι ολοκληρος και σε 5-7 λεπτα εχεις ΞΕΠΗΞΕI τελειως .Φευγει ολη η μπιχλα απο μυαλο &σωμα. ::) ::) ::)

Καλες γορτες ΟΡΓΙΛΟΙ!!! ;D ;D ;D

 

Audio : προσεχε το δερμα σου  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τα λένε αυτά τελευταία στιγμή ρε σεις ,τι στο καλό πήγα και πλέρωσα σήμερις ΔΕΗ-ΟΤΕ-ΕΥΔΑΠ-τέλη κεκλοφορίας και καινούρια κοσμοκάρτα .Θα μπορούσα να τα κρατήσω μέχρι αύριο ,τουλάχιστον να αισθάνομαι πως ο κόσμος καταστράφηκε ,αλλά λεφτά υπήρχαν  ;D ;D ;D

 

Νάστε καλά ,να περάσετε καλά ,όσοι φύγετε εκδρομή δια να αποφύγετε τη συντέλεια με το καλό να γυρίσετε να δείτε το κόσμο κατεστραμμένο ;D και όσοι διαννοήστε να φάτε από σήμερα τη γαλοπούλα ,μη τύχει και καταστραφεί ,αφήστε και κανά κομμάτι γι αύριο ,όλο και κάποιος μπορεί να τη σκαπουλάρει και να βρει κάτι να τσιμπήσει  ;)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να ευχηθώ με όλη μου την ψυχή Χρόνια Πολλά σε όλους τους συντελεστές και τα μέλη του αγαπημένου μου noiz!!!

 

Εύχομαι παρόλες τις κοινωνικές, πολιτικές και οικονομικές αντιξοότητες, το 2013 να είναι ενα έτος δημιουργικό, με υγεία και ευτυχία σε όλον τον πλανήτη.

 

Σας έχω πάντα όλους στην καρδιά μου, βρήκα και επίσης την ευκαιρία να ασχοληθώ πάλι με την μουσική μετά απο μερικά χρονάκια αποχής λόγω υποχρεώσεων και ευχομαι και για εμένα το νέο έτος να είναι γεμάτο μουσική δημιουργία και καλές εκτελέσεις!!! Εύχομαι ΚΑΙ για τον εαυτό μου λοιπόν μέσα σε αυτή την κοινότητα που ξέρω οτι με καταλαβαίνει lol

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας έχω πάντα όλους στην καρδιά μου, βρήκα και επίσης την ευκαιρία να ασχοληθώ πάλι με την μουσική μετά απο μερικά χρονάκια αποχής λόγω υποχρεώσεων και ευχομαι και για εμένα το νέο έτος να είναι γεμάτο μουσική δημιουργία και καλές εκτελέσεις!!! Εύχομαι ΚΑΙ για τον εαυτό μου λοιπόν μέσα σε αυτή την κοινότητα που ξέρω οτι με καταλαβαίνει lol

 

Με την επιστροφή του ανθρώπου με τη μοναδική λάμψη (σωστά;) το 2013 είναι ΗΔΗ ένα καλύτερο έτος. Οι ευχές είναι περιττές....

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου