Προς το περιεχόμενο

Για Κοπιάστε Οι...Ταυρομάχοι...


Earendil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσο για σένα pastelius...

noob.jpg_thumb.jpg

 

οσο για σενα earendil...

http://www.xs4all.nl/~gfimbv/hmvgerritsen/bestandje_liefdesverdriet.swf

Aφιερωμενο σ εσενα και την κιθαρα σου. :lol:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τώρα θα σου δείξω εγώ, στέλνω το μυστικό σου επιτόπου με mail Rockinger, να βρούνε άλλον εγκάθετο!! :lol: :lol:

 

Τί απέγινε όμως Η LES PAUL ΣΟΥ ΒΡΕ ΗΛΙΑ;;; :mrgreen:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί απέγινε όμως Η LES PAUL ΣΟΥ ΒΡΕ ΗΛΙΑ;;; :mrgreen:

 

epi.jpg

 

 

¶σε πονεμένη ιστορία...Την είχα ανταλλάξει με ένα ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΛΑΚΑ μέσω αγγελίας του ΝΟΙΖ (πριν 3,5 χρόνια περίπου) και μου έδωσε ένα μπάσο/κουπί και καλά Fender.......

 

Έχω χάσει τα στοιχεία του και τα ίχνη του αλλιώς θα τον ΕΣΚΙΖΑ!!! :evil:

 

Η ανταλλαγή έγινε ενώ ήμουν στρατό και μέσω της (τότε) κοπέλας μου στην Αθήνα... Τρέχα γύρευε...

Καλός ΒΛΑΚΑΣ κι εγώ...:(:(

 

Sorry για το βρίσιμο αγαπητοί mods αλλά είναι μια ΠΟΛΥ ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ που τη θυμάμαι και εξοργίζομαι - κυρίως με τη βλακεία μου!!!!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:cry: :cry: :evil:

 

Λυπάμαι που το ακούω ρε Λιάκο...Έπεσες σε κομπιναδόρο...ε, αν είδε και γυναίκα μπροστά του για το αλισβερίσι...πάλι καλά που δεν της έδωσε κανένα...κομοδίνο.

 

Μην απελπίζεσαι όμως...Υπάρχει Θεός, και μια μέρα θα σε φέρει πίσω στις αληθινές κιθάρες... :D :D :D :lol: :lol:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'αυτή τη σειρά Limited έχει και μια Junior LP' date=' πολύ αστεράκι φαίνεται. Πιο φτηνή από την SG.[/quote']

 

Ναι ρε Βασίλη...αλλά είναι άσχημη (ουδέποτε τα βρήκα με τις LP Jr...) :roll:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 600ευ (τιμι καταλογου) παιρνεις ταυρακι Τοκαι ιαπωνικο, ιδιας ποιοτητας με το Επιφον Ελιτ που ειναι λιγο δυσευρετο στην Ελλαδα. Τροφη για σκεψη οχι τιποτε αλλο.

 

Ειναι φτιαγμενη ρεπλικα της 61 Εσ Τζι οποτε εχει το μικρο πικγκαρντ

okai LS85Q

Matamp 1224MkX, thd hotplate, HBE BigD, Soulbender and a useless guitarist

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κρίνει κανείς από την γενικώς ανεβασμένη ποιότητα της Epiphone τα τελευταία 2-3 χρόνια και από την προηγούμενη σειρά Epiphone Elitist Japan που ήταν κορυφαίες κιθάρες με μαγνήτες φτιαγμένους από τη Gibson κλπ. τούτη εδώ πρέπει να μαμάει κανονικά...

Το αλίευσα κι εγώ το νέο φίλε Earendil στο everythingsg.com σήμερα το πρωί αλλά δεν πρόλαβα να το ποστάρω εδώ...

 

Όσο για τη Gibson πολλά επιτρέπει τα τελυταία χρόνια ιδίως για την ιαπωνική αγορά που φαίνεται να είναι εντελώς προσανατολισμένη σε low budget όργανα (εξ' ου και οι διάφορες Tokai, Edwards κλπ. προέρχονται από εκεί).

 

Και καλό θα ήταν να αρχίσει να επιτρέπει και για την Ευρώπη διάφορα γιατί πραγματικά αναρωτιέμαι που θα οδηγήσει και την ευρωπαική αγορά η τιμολογιακή πολιτική της Gibson που κοστολογεί π.χ. μια SG '61 RI 800 ευρώ παραπάνω από ότι στην Αμερική στα ευρωπαικά online stores...(για την Ελλάδα ας το αφήσουμε! :D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αλίευσα κι εγώ το νέο φίλε Earendil στο everythingsg.com σήμερα το πρωί αλλά δεν πρόλαβα να το ποστάρω εδώ...

 

Ώπα...μην μου πεις ότι εσύ είσαι ο 2ος Έλληνας του forum;?

 

ΕΛΑ ΡΕ ΠΑΤΡΙΩΤΗ!!!

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ώπα...μην μου πεις ότι εσύ είσαι ο 2ος Έλληνας του forum;?

 

ΕΛΑ ΡΕ ΠΑΤΡΙΩΤΗ!!!

 

Δεν πρόσεξες ποτέ ότι δεύτερος έλληνας του forum έχει nickname "jonn". Ναι εγώ είμαι αυτός... :D :D

Πάντως είχα βρει και ακόμη ένα user από Ελλάδα, αλλά με 0 posts. Δεν θυμάμαι το nickname τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πρόσεξες ποτέ ότι δεύτερος έλληνας του forum έχει nickname "jonn". Ναι εγώ είμαι αυτός... :D :D

 

Και βέβαια το είχα προσέξει...αλλά σιγά και το nickname-trademark ρε συ john για να το δέσω και κόμπο ότι είσαι εσύ!! :lol: :lol: :lol:

 

Ενώ αν έβλεπα κανέναν "elavd" μέσα...

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου