Προς το περιεχόμενο

Εye VS Pixies 0-1


antouan_z

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον' date='θελω καποιον που να ειναι

οχι καπνιστης

με μακρυ μαλλι

οχι αλκοολικος

οχι ασχημος

οχι τρεντυ

με χιουμορ

στη θεσσαλονικη.

και αμα υπαρχει τετοιο ατομο εμενα να με...[/quote']

 

να κανει καλο σεξ δεν σε ενδιαφερει;οχι απλα στο λεω γιατι εγω κανω και ειμαι και απο θεσσαλονικη...ειναι βαρια,βαρια η... του τσολια 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

λοιπον' date='θελω καποιον που να ειναι

οχι καπνιστης

με μακρυ μαλλι

οχι αλκοολικος

οχι ασχημος

οχι τρεντυ

με χιουμορ

στη θεσσαλονικη.

και αμα υπαρχει τετοιο ατομο εμενα να με...[/quote']

 

Όχι ρε γαμώτο. So close :( Μα Θεσσαλονίκη; :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοίπόν θέτω σοβαρά υποψηφιότητα, αν και δεν είμαι απο σαλόνικα (τα υπόλοιπα όμως οκ), και επιπλέον έχω και ένα σοβαρό αβαντάααατζζζ:

 

Είμαι ΚΑΦΡΟΣ

 

Έλιωσες ή όχι ακόμα;

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o antouan είναι θεός.

 

pastelius, δεν έπρεπε να προκαλέσεις τον ανθρωπο με την μοναδική λαμψη

 

pixies θα καθορίσω τα μελοντικά σου γούστα.

 

τώρα θα δω αν έχεις link ε_μαιλ να πάρεις την φωτογραφία, να την έχεις poster να την δείχνεις στις φίλες σου να σε ζηλεύουν, ο θεος των πλήκτων θα λές, αυτός που κατατρόπωσε τον pastelius.

 

Η μαλακία είναι οτι περιμένω βιντεοκάμερα για να φτιάξω το βίντεο.

 

Μετά θα λέτε, ο cos_dr, ο jordan rudess του noiz :lol: :lol:

 

το 2007 o cos_dr , αλλάζει συμπεριφορά στο noiz, θα είναι εγωιστής, νάρκισσος, θα λατρέυει τον εαυτό του, θα επιδυκνείεται στους φίλους του και θα καυχιέται για τα ανεξάντλητα ταλέντα του, και την εκτυφλωτική του λάμψη, μισείστε με, ταπεινώστε με, βρίστε, ενα χρόνο θα υποφέρετε μαζί μου.

 

το 2008 ίσως αλλάξω :roll:

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σκέφτηκε μόλις τωρα το άρρωστημένα ευφιές μυαλό μου!!

 

Θα σε κερδίσω πρώτα στην ψυχολογία πρώην φίλε pastelius

 

Σε ανύποπτο διάστημα από τώρα μέχρι τις 03.00 περίπου θα ανεβάσω ένα δείγμα του τί θα αντιμετωπίσεις απο εμένα , μια καθαρή επίδειξη, ωδή στο μουσικό πνεύμα που προικίζει την θεική υπόστασή μου.

 

Θα σε κρατήσω σε αγωνία και εσέναν και όποιον άλλον εδω μέσω αμφισβητεί την δήλωση πρωτοκαθεδρίας μου στα πλήκτρα, δήλωση που έκανα μην λαμβάνοντας υπόψη την δυσαρέσκεια που προκαλώ με το θράσος μου να λέω τέτοια πράγματα. Με κίνδυνο να χαρακτηριστώ γραφικός και να γίνω ο περίγελος του noiz , να ρισκάρω ακόμη και την οριστική διαγραφή μου αφού σίγουρα κάποιοι θα προσβληθούν με την συμπεριφορά μου.

 

Θα έχει την μορφή mp3 :lol:

 

Επειδή ο pastelius δεν αποτελεί για εμένα πρόκληση (ωωωωωωωωωωω, προσβόλα!!!!) όποιος άλλος τολμά ας πράξει το ίδιο,

 

Έτσι και θα αποδείξω από τι υλικό είμαι φτιαγμένος και έτσι αυτομάτως μετατρέπουμε ένα topic ανεμουδατικό,. σε music related topic.

 

Οταν θα τελειώσω με εσάς , θα προκαλέσω και τον πληκτρά των intravenus, αλλά ακόμη .............κολώνω.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου cos_dr...

 

αν και ξέρω την αλήθεια που κρύβεται πίσω από τα φαινομενικά υπερβολικά και επαρμένα λεγόμενά σου, πρέπει να σου επισημάνω κάποια πραγματάκια.

 

 

1) Που πα ρε Καραμήτρο που θες να λέγεσαι και Rudess του Noiz; Φτύσ' τα μπούτια σου ρεεεεε!!!

 

2) Ο pastelius έχει εμένα να τον προστατεύω. Με άλλα λόγια, έτσι και σε αρχίσω στα πλήκτρα, δε σε σώζουν ούτε όλοι οι ναυαγοσώστες του Baywatch μαζεμένοι. ¶σε τον άνθρωπο ήσυχο λοιπόν...

 

3)

Οταν θα τελειώσω με εσάς ' date=' θα προκαλέσω και τον πληκτρά των intravenus, αλλά ακόμη .............κολώνω.[/quote']

Now you 're talking... :wink:

 

Υ.Γ. Εκεί που δεν μπορώ να πω τίποτα είναι το κάλλος σου, λυγερό αγόρι των ασπρόμαυρων κλαβιέ! Ούτε και κανείς άλλος μπορεί φυσικά, είμαστε όλοι πολύ λίγοι μπροστά σου... :(

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Andrew . ο μπρους λη κάποτε έλεγε οτι μπορεί να κερδίσει οποιονδήποτε αντίπαλο σε 60 sec, και δεν τον πίστευαν.

 

Θα γίνει μακελειό :!:

 

Cos_dr vs νοιζ :evil:

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.noiz.gr/modules/My_Uploads/user_folders/cos_dr/cosvspastelius.mp3

 

Είμαι ο εθνικός σας Στάρ

 

(Καλε είσαι, καλε είσαι.....)

 

I am a man with an extraordinary magnitute :lol: :lol: :lol:

 

Cos_dr

 

 

θεέ μου, γιατί προκαλεσα τον pastelius, antouan βοηθησέ με, με κοροϊδεύουν :!: :cry: :cry: :cry:

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου