Προς το περιεχόμενο

Εye VS Pixies 0-1


antouan_z

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο φίλος Wow!, ποτέ δεν θα εφευγε ούτε πίστεψα πραγματικά οτι θα υπέβαλλε την παραίτησή του, για δύο απλούς λόγους.

 

Μας αγαπάει και τον αγαπάμε.

 

Θα συνεχίσει να συμμετέχει , να είναι πάντα ακριβόλογος και ευθυτενής, θα βοηθάει τους αδυνάτους της μουσικής τεχνολογίας, και να διασφαλίζει την προστασία του νόιζ εναντίον οποιασδήποτε απειλής, εσωτερικής και εξωτερικής,

 

Θα αποτρέπει κάθε διαταραχή της ομαλής λειτουργίας μας.

 

Εγω να πώ και κάτι, γνωρίζοντας και παλιότερους moderator και παλιότερα προβλήματα, πράγματι ο eye protocol ήρθε αργότερα, και έφερε την ισσοροπία στην Δύναμη, όπως προέβλεπε η πανάρχαια προφητεία των jedi

 

Είναι ο Εκλεκτός του matrix, Ο ¶ρχοντας των Δακτυλιδιών,

Ο Πήτερ Πάν, Ο Σογκούν.

 

Οσο για την pixies είστε όλοι καταδικασμένοι αν είναι γυναίκα, γιατι όταν με δεί, δηλαδή οταν δεί πραγματικά τον θεο των πλήκτων με το αγαλμάτινο κορμί, και το αγγελικό πρόσωπο, όταν δεί τον cos_dr απο κοντά, αν αντέξει την συγκίνηση την πρώτης οπτικής επαφής, και είναι απο τις ελάχιστες που κατάφεραν να προσποιηθούν πειστικά οτι αδιαφορούν, .............................. καληνύχτα.

 

Και μακάρι τα λεγόμενά μου να ήταν απλά μια πλάκα.

 

Είμαι ο θεός των πλήκτρων και πραγματικά είμαι όμορφος , ο ανθρωπος με την μοναδική λάμψη!! :idea:

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Είμαι ο θεός των πλήκτρων και πραγματικά είμαι όμορφος ' date=' ο ανθρωπος με την μοναδική λάμψη!! :idea:[/quote']

:!: :!: :!: Να τζαμαρουμε καμια μερα. :arrow:

 

ps: εσυ κι ο Chick Corea !

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βιντεο link που θα μπεί σύντομα, θα αποδείξει οτι τα λεγομενά μου δεν είναι απλά ένα συνηθισμένο παραλλήρημα, αλλά μία υπαρκτή πραγματικότητα,

 

Δεν είμαι πια μετριόφρων, γιατί μεγάλωσα, είμαι 31 χρονών :roll:

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βιντεο link που θα μπεί σύντομα' date=' θα αποδείξει οτι τα λεγομενά μου δεν είναι απλά ένα συνηθισμένο παραλλήρημα, αλλά μία υπαρκτή πραγματικότητα,

Δεν είμαι πια μετριόφρων, γιατί μεγάλωσα, είμαι 31 χρονών :roll:[/quote']

A,δηλαδη σοβαρα μιλας?... :?:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μΑ ΓΙΑΤΊ να λέω ψέματα?

 

Εξάλλου πρέπει να δεχτείς ότι υπάρχει η πιθανότητα όντως να ισχύουν αυτά που λέω, όπως υπάρχει πιθανότητα να μην είναι αλήθεια ή να φαντάζομαι πως είναι τα πράγματα έτσι για εμένα/.

 

Ε? ε?ε? Καλό πάντως θα ήταν να μονομαχήσουμε με τα όργανά μας (το μουσικά), κάποια στιγμή, μπορεί να κανονιστεί.

 

Αρφφφφφφφφφφ!!!

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το maple jazz bass μου θα δωσει τελος στη βασιλεια σου,σιχαμερε cos_dr!

Kαι τοτε θα επελθει η ωρα του...albert.gif

Ας κερδισει ο καλυτερος λοιπον. :xth_hatchet.gif

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα με θύμωσες :twisted:

 

Θα τζαμάρουμε σύντομα, και θα παρασύρουμε και τους άλλους να δούνε πώς το μπάσο του pastelius, στό τέλος θα υποκλιθεί στο triton του θεου.

 

Πάω για ύπνο φίλε, ωραία όλα αυτά, αλλά το πρωί δεν θα ξυπνάω, και θα φάω αναφορά :lol:

 

Πρέπει να ξαναμπεί πάντως το chat

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οσο για την pixies είστε όλοι καταδικασμένοι αν είναι γυναίκα' date=' γιατι όταν με δεί, δηλαδή οταν δεί πραγματικά τον θεο των πλήκτων με το αγαλμάτινο κορμί, και το αγγελικό πρόσωπο, όταν δεί τον cos_dr απο κοντά, αν αντέξει την συγκίνηση την πρώτης οπτικής επαφής, και είναι απο τις ελάχιστες που κατάφεραν να προσποιηθούν πειστικά οτι αδιαφορούν, .............................. καληνύχτα.

[/quote']

 

Θα ήθελα να είμαι από μια μεριά να σε βλέπω

που θα πηδάς από τον τρίτο όροφο :lol: :lol: :lol:

όταν δείς από κοντά τι είναι η “pixies”. :wink:

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα κατάλαβα οτι θέλετε πραγματικά το κακό μου γιατι με προτρέπετε να πηδήξω από τον τρίτο όροφο , με συνέπεια να υπάρχει πιθανότητα να επιζήσω με μόνιμες σωματικές και εγκεφαλικές βλάβες, ή να επιζήσω για λίγο και να υποφέρω.

 

Ενώ αν έπεφτα από τον πέμπτο θα πήγαινα χωρίς να υποφέρω.

 

Λυπάμαι, και έλεγα να σας λυπηθώ στην κόντρα. Τώρα θα είμαι ανελέητος,

 

Ας μιλήσει η pixies να μου πεί τι φύλο είναι και πως είναι.

 

Ζήτω ο Wow!!!!! Το πόστ είναι γι αυτόν και το υποβαθμίζω μιλώντας για εμένα. i am the man with the extraordinary magnitute :roll:

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου