Προς το περιεχόμενο

Εye VS Pixies 0-1


antouan_z

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σου έδωσα ένα δείγμα, μην χαιρεσαι οτι παίζω ετσι αμα ζεσταθώ και βάλω και το axe , noxema , και ζελε, ζεταμένος και με χρόνο. Να είχα γυρίσει και απο το gym πρησμένπς, αυτό που το πάς

 

Κατα βάθος κατάλαβες και τα δουλεματάκια και ο φτηνός σου ισχυρισμός οτι ο πληκτράς σου παίζει καλύτερα, έτσι αόριστα, δείχνει απλά την αμηχανία σου. Πως ξέρεις οτι κι εγώ δεν παίζω καλύτερα???

 

:lol: Δεν το περίμενες!!!

 

Σε συχγωρώ και κάνω ειρήνη μαζί σου, περιμέν δείγμα δικό σου, μην κρύβεσαι πίσω απο πληκτράδες, ασε μας να τα βρούμε μεταξύ μας.

 

Η "διαμάχη" ήταν μεταξύ μας. ζζζζζζζζζζζζζζζζζζ

 

Με άνθρωπο που έχει πλήκτρα από 4,5 χρονών και είναι ακόμα ζωντανός μέχρι τα 31 του, μην τα βάζεις στην μουσική, στην οδήγηση, στο σεξ - apeal, στο μπιλιάρδο, στο tekken, στο pro evolution soccer και το wrc (ps2_) :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι αλλαζονία φίλε dr rythm

 

είναι οτι εγινα πολύ ψωνάρα τελευταία, γιατι χρωστάω πολλά λεφτα απο καταχρήσεις, και ξεδίνω μιλώντας για τον εαυτό μου, αρνούμενος πεισματικά να δεχτώ οτι στην πραγματικότητα, είμαι ενα ανθρωπάκι, που περνάει απαρατήρητο.

 

Πάντως βγήκα εκτός topic several times, και προκάλεσα ενα καλό μέλος όπως ο pastelius χωρίς σημαντικό λόγο,. Είμαι οικτρός. :lol:

 

Na τζαμάρουμε επειγόντως :lol: Και να ξαναμπεί το chat

 

Θέλουμε chat :!: :!: :!: :!: :!:

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..... είναι οτι εγινα πολύ ψωνάρα τελευταία' date=' γιατι χρωστάω πολλά λεφτα απο [b']καταχρήσεις[/b]......

 

Το βλέπω.

Απο χθες που σε διαβάζω ακόμα ...πιωμένος μου ακούγεσαι. Τι παίρνεις ορε?

Ξέρεις για τα τρία προταιρήματα του ιδανικού άντρα ε?. Πλούσιος, υγιής και μετριόφρων.

 

Ελα ρε συ χούμορ κάνω.

Πάντα με αγάπη

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε cos, είσαι μάχιμος και σε παραδέχομαι. :wink:

Εντάξει, θες λίγο ακόμα για να με φτάσεις αλλά αν βάλεις τζελ, αρώματα, ρίξεις και καμιά 20άρα κάμψεις δικεφάλων θα έχουμε ντέρμπι κορυφής!

 

Να ξέρεις ότι από σήμερα απέκτησες ένα φανατικό οπαδό. Ειδικά το lead θεματάκι "Πότε βούδας πότε κούδας" με την καφροκιθάρα σε καθιέρωσε στη συνείδησή μου...

 

Υ.Γ. Είσαι πολύ καλός, no kidding... :wink:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η λέξη τα είπε όλα, φίλε Αντρέα.

 

Η καφρίλα η ίδια :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Έτσι κάφρο με έλεγε ο μπασίστας στο παλιό μου γκρούπ.

 

:lol:

 

Παντως ξέρετε οτι σας αγαπάω πολύ όλους και σας πειράζω, πως το λεν καλέ........ χαίδεύομαι. :idea: :roll:

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ξέρετε οτι σας αγαπάω πολύ όλους και σας πειράζω' date=' πως το λεν καλέ........ χαίδεύομαι. :idea: :roll:[/quote']

 

Κι εμείς σ' αγαπάμε ρε κουτό αγόρι! Αν δεν σ' αγαπούσαμε, κουδούνια θα σου είχαμε κρεμάσει τώρα και θα σε κράζαμε ομαδικώς ως άλλη χορωδία Τυπάλδου! :lol:

 

Noiz loves cos_dr... :)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

καλώς σας ματαβρήκα ..ατίθασα νιάτα...

αλλά όχι να λείψω 5 μέρες και να μου στείλετe τον eye... 8)

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε συχγωρώ και κάνω ειρήνη μαζί σου' date=' περιμέν δείγμα δικό σου, μην κρύβεσαι πίσω απο πληκτράδες, ασε μας να τα βρούμε μεταξύ μας.

 

στο pro evolution soccer και το wrc (ps2_)[/quote']

 

Στο pro evolution soccer λιγοι μ εχουν..Δυστυχως δε μπορω ν ανεβασω δειγμα

μου (και να σε σκισω φυσικα)γιατι δε μπορω να ηχογραφησω στο pc Μου(pentium 389 π.Χ.).Αποφασισα να σε συγχωρεσω γιατι εκτος απο ψαγμενος ειμαι και καλος τυπος.Την επομενη φορα δεν θα τη γλιτωσεις ομως.ΠΡΟΣΕΧΕ...Η ωρα παει 5 κι ειμαι ακομα στο net.?e021.gif

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου