Προς το περιεχόμενο

Aγορά monitor tv


harisexp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλη χρονια , θέλω νά πάρω μιά οθόνη πού νά είναι καί τηλεόραση χωρίς όμως νά χάνει σέ ποιότητα σάν monitor.Νά είναι 20-23 ιντσες καί τιμή όχι πάνω από 200 ευρώ.Έχω καταλήξει στήν samsung σάν εταιρεία.Καμιά γνώμη ?

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο σιγουρο ειναι οτι η Samsung βγαζει οθονες με πολυ καλη εικονα.

 

Το μόνο σίγουρο είναι ότι μου έχουν καεί ήδη δυο samsumng. Επίσης σίγουρο είναι ότι τις είχα αγοράσει επειδή ήταν φτηνές και όχι για την καλή εικόνα τους. Προσωπικά βρίσκω ότι σ αυτή την κατηγορία τιμής είναι λίγο μάταιο να ψάχνεις την "πολύ καλή εικόνα".  ;)

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο σίγουρο είναι ότι μου έχουν καεί ήδη δυο samsumng. Επίσης σίγουρο είναι ότι τις είχα αγοράσει επειδή ήταν φτηνές και όχι για την καλή εικόνα τους.

Εχουν περασει 6 Samsung απο τα χερια μου, οι 4 ειναι ακομα σε λειτουργια, εκ των οποιων οι 3 ειναι μπροστα μου και μου κλεινουν το ματι. :P Αψογη εικονα.

Πολυ καλη εικονα επισης εχουν και οι Philips.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με γειές --> http://www.skroutz.gr/s/2146163/LG-M2452D.html

 

Έχει και IPS panel, δηλαδή φανταστικά χρώματα, εξαιρετικές γωνίες θέασης κλπ! Επίσης το service της LG είναι μέρα με τη νύχτα σε σχέση με αυτό της Samsung, οπότε αν τυχόν σου πάθει κάτι αυτό είναι ένα πολύ μεγάλο πλεονέκτημα (άλλαξα καινούργια 24ρα LG τηλεόραση με την ίδια πάλι μόνο για ένα κολλημένο pixel)! Είναι κρίμα να μη δώσεις αυτά τα ~20 ευρώ πάνω από τα 200 που κοστίζει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άχ βρε μεταλμάικ τι μέ κάμνεις καί είχα καταλήξη στήν samsung βλέπω νά χτυπάω αυτή τήν LG.

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από σέρβις εγκρίνω κ εγώ LG, 3 που έχω πάρει κομπλέ ήμουν η μία εκ των οποίων και 22άρα μόνιτορ - τβ.

 

Σιγουρέψου πάντως ότι χρειάζεσαι 24άρα γιατί είναι μεγάλη για υπολογιστή αν δεν έχεις συνηθίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα έχει χώρο και η οθόνη έχει κάποια απόσταση από αυτόν δεν θα έχει κανένα θέμα! Δεν αξίζει να πάει για λιγότερες ίντσες κατά τη γνώμη μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά λόγο έλειψης χώρου πήρα τήν LG M2252D-PZ 21.5'' LED MONITOR TV FULL HD

Ευχαριστώ.

Τώρα ψάχνω γιά τήν τιβι  τί κεραία νά βάλω.

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου