Προς το περιεχόμενο

gibson lespaul supreme or custom?


ex-bokos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

παiδες διαβαστε τι γραφει το παλληκαρι στο customer support 8O

 

http://reviews.harmony-central.com/reviews/Guitar/product/Nik+Huber/Orca+Custom/10/1

 

Καλά... άλλα λόγια ν'αγαπιόμαστε...

 

Μια ανώνυμη (και ΜΟΝΟ μία) καταχώρηση σε ένα site όπου έχουμε διαβάσει τις απερίγραπτες παπαρολογίες...

 

Αυτά που έχω ακούσει από πραγματικούς ανθρώπους (vs Internet personas) απέχουν έτη φωτός από αυτά που ισχυρίζεται ο τύπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tokai LoveRock LS320 (380 from 2006 onwards)

Tokai LoveRock LS200

Navigator LPS (Custom or 59 LP replica)

......και τα 3 μοντελα που ανεφερα ειναι (στα χαρακτηριστικα και προδιαγραφες) σαφως ανωτερα απο Γκιμπσον Καστομ Σοπ 1959 (επανεκδοση)....

 

Δεν θέλω υπερβολές' date='θα σφαχτούμε ![img']http://deephousepage.com/smilies/greenchainsaw.gif[/img]

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα και θα προτιμησεις την Custom (θα πεταξεις ομως ΑΜΕΣΩΣ τους απαισιους μαγνητες της).

Η καστομ φτιαχνεται πια μονο στο Custom Shop της Gibson οποτε σιγουρα η ποιοτητα της θα ειναι κορυφαια.

Εξαλλου το παιρνεις που το παιρνεις το επιπλο παρτο καραχλιδατο (ο ΕΒΕΝΟΣ ειναι ΕΒΕΝΟΣ πως να το κανουμε :lol: )

Προσεξε μονο μη σου βγει 20 κιλα...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ώπα, jam δεν ήξερα ότι παίζει και ....huber τύπου lespaul.....μαζεύω λεφτά λοιπόν... με την gibson σου τι γίνεται? εγώ την πούλησα την δική μου, πήρα τον vht pittbull super 30 και μαζεύω για κιθάρα.

jim

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως καλές οι καστομιές αλλά είχα την τύχη να ακούσω εχθές μια tokai love rock αρχών 80 και...εχέκλασα if u know what i mean. έμαθα επίσης ότι μετά το πασίγνωστο άρθρο του guitarist στο οποίο οι...κατέχοντες παραδέχονται ανοιχτά την υπεροχή των tokai, έναντι fender και gibson προηγούμενων δεκαετιών (και σε απείρως φθηνότερες τιμές...)αναμένονται super μυνήσεις από πλευράς αμερικής και κλείσιμο της tokai...

by the way..μήπως έχει κανείς τίποτα υπόψη του για τις φρέσκιες love rock...?διότι αν παίζουν κια αυτές να προλάβουμε να πάρουμε καμία ρε παιδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναμένονται super μυνήσεις από πλευράς αμερικής και κλείσιμο της tokai...

 

Και σε ποιο ακριβώς παράλληλο σύμπαν θα συμβούν τα παραπάνω;; :roll: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... με την gibson σου τι γίνεται? εγώ την πούλησα την δική μου

 

Mακάρι η πρώτη μου κιθάρα να ήταν Orca, και να ήταν και 5 κιλά ελαφρύτερη :lol: ...αλλά συναισθηματικοί λόγοι με κρατάν από το να την δώσω...

 

Με τους Haussel PAF πάντως η κιθάρα ανέβηκε πολλά επίπεδα ! ...και έχει και ένα φοβερό ΤOP...ε, μην είμαι και αχάριστος...η GIBSON μου σκίζει !

:lol:

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου