Προς το περιεχόμενο

Τα δεκα (10 ) καλυτερα Super groups ολων των εποχων.


pericles

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παραθετω 6 βιντεο παρακατω απο το συγκεκριμενο super group

Είπαμε super group...όχι το cirque du soleil ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 209
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν καποιος δεν ξερει τους ELP και ακουσει σκορπια κομματια τους μαλλον δεν θα καταλαβει οτι προκειται για την ιδια μπαντα.

 

Αν καποιος δεν ξερει τους ELP και τους ακουσει ξαφνικα  ειδικα την σημερον ημερα που οι αυτοκτονιες ειναι καθημερινο φαινομενο απλα θα προστεθει στη λιστα... ;D

 

Καλα δεν λυπασαι τσι ανθρωποι? ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα δεν λυπασαι τσι ανθρωποι? ;D

Ακριβως επειδη τους λυπαμαι, και ιδιαιτερα την νεολαια, προσπαθω να τους φερω στον ισιο μουσικο δρομο. Να, στο ποστ εχουμε εναν 23χρονο. Μπορει να "τσιμπησει" και να ακουσει τα βιντεο που ανεβασα και να του ανοιξουν νεοι μουσικοι δρομοι. 8)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως επειδη τους λυπαμαι, και ιδιαιτερα την νεολαια, προσπαθω να τους φερω στον ισιο μουσικο δρομο. Να, στο ποστ εχουμε εναν 23χρονο. Μπορει να "τσιμπησει" και να ακουσει τα βιντεο που ανεβασα και να του ανοιξουν νεοι μουσικοι δρομοι. 8)

 

Αν λες για την μουράκλα μου, έτυχε πριν από κανα χρόνο ένας καθηγητής μου, στα πλαίσια τι "επιμόρφωσης " μου ,να μου βάλει να τους ακούσω ;D.Το πρώτο άκουσμα ήταν ολίγον τι "σοκαριστικό" για μένα, καθώς τα ακούσματα μου είναι πιο alternative,brit pop rock,pop punk και λοιπές αηδίες(ζήτω οι blur ;D ;D)  ..Όταν άρχισα να συνηθίζω,ήταν σε στιγμές μαγικό..Σε φχαριστώ που μου τους θύμισες είχα να τους ακούσω καιρό ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν περιμενω βεβαια να τα καταλαβει καποιος που θεωρει super group τους...Clash!laugh4.gif

 

Πολλά πράγματα στην ζωή συμβαινουν και ας μην τα γουστάρεις καθόλου.Αυτό λέγεται....πραγματικότητα :)

Το ποια group θεωρουνται super κατα την αποψη του καθένα πρέπει να ξεφευγει απ το ποιο group του αρέσει προσωπικά περισσότερο αλλά να το δει λιγο overall το θεμα και τι θα γράψει η ιστορία σε 100 χρόνια......και τους Clash θα τους γραψει....δεν ξερω σε τι βαθμο....αλλά θα τους γραψει.(και δεν ειμαι καν, μεγάλος φαν τους)

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@AAAAAAAUDIOKOSTAAAAAAAAAAAAAAAAAAS!!!!Παλι αδιαβαστος ΚΩΤΣΟ ΜΟΥ . ???

Οι δυο που το καταλαβαν ειναι ο waterfall-k και ο trolley .Μεστες απαντησεις και ξεκαθαρισμα.

@SUPERFUNK- ρε συ Νικο θελω να σε δω οταν γεννηθει με το καλο ο μπεμπης να του βαζεις

να ακουει clash κλπ κοπανατζηδες και μετα να τρεχεις να σωθεις απο την γυναικα σου,

Ασε μας με τους καφρους , κανεις λες και δεν μπορεις να ακουσεις 8 νοτες μαζι ,κουραζεσαι ;

 ;D ;D

@develek εχεις δικιο για τους pink floyd ηταν αθελητη παραλειψη .

ΚΑΙ παλι @superfunk να τι θα βαζεις να ακουει ο junior Κυριε Νικο :Pink Floyd για αρχη και βλεπουμε. ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου