Προς το περιεχόμενο

Ομαδικό Άθλημα


Dimibeld

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@ Dimibeld

 

Νομίζω ότι χρησιμοποιείς τον όρο "μουσική" πολύ περιοριστικά (και αν κρίνω από τα βίντιοζ) αναφέρεσαι ουσιαστικά στη μουσική που αρέσει σε εσένα.

Μπορεί λοιπόν για τη "μουσική που γουστάρεις εσύ" να ισχύουν τα περί ομαδικού αθλήματος. Για τη μουσική γενικά, σε καμία περίπτωση. Για αισθητική δεν θα μιλήσω καν...

 

π.χ.

 

 

 

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

As much the fox can't reach... :D

 

 

Αυτό δεν ισχύει πάντα.

Όταν δεν σου αρέσει κάτι, δεν συμβαίνει απαραίτητα επειδή δεν μπορείς να το κάνεις.

Μπορεί κάλλιστα να μην το κάνεις , επειδή δεν σου αρέσει......ή απλά να μη σου αρέσει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν ισχύει πάντα.

Όταν δεν σου αρέσει κάτι, δεν συμβαίνει απαραίτητα επειδή δεν μπορείς να το κάνεις.

Μπορεί κάλλιστα να μην το κάνεις , επειδή δεν σου αρέσει......ή απλά να μη σου αρέσει.

 

Eννοείται,φίλε μου...Εννοείται.Περισσότερο πείραγμα ήταν. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Eννοείται,φίλε μου...Εννοείται.Περισσότερο πείραγμα ήταν. :)

Ναι μώρε...λέω και εγώ, ξέρεις, λόγια του καφέ (λίγο πριν τελειώσει)  ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μώρε...λέω και εγώ, ξέρεις, λόγια του καφέ (λίγο πριν τελειώσει)  ;D ;D ;D ;D

Σ'έβγαλε για το τελευταίο τσιγάρο;

Eίναι πολύ εκνευριστικό να θες δυο τζούρες ακόμα και να σου έχει τελειώσει ο καφές. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Σ'έβγαλε για το τελευταίο τσιγάρο;

Eίναι πολύ εκνευριστικό να θες δυο τζούρες ακόμα και να σου έχει τελειώσει ο καφές. :D

 

;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν ισχύει πάντα.

Όταν δεν σου αρέσει κάτι, δεν συμβαίνει απαραίτητα επειδή δεν μπορείς να το κάνεις.

Μπορεί κάλλιστα να μην το κάνεις , επειδή δεν σου αρέσει......ή απλά να μη σου αρέσει.

 

 

Είδα κι εγώ ομαδικά σπορ ,είδα Λάκη ,λέω κάτι οργανώνουν αυτοί οι αλήται με τπτ μονδέλες ,αλλά ευτυχώς διάβασα απ την αρχή του ποστ και δεν εξετέθειν  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RayDTutto

Γενικώς το Post μου μπάζει.  :-[

Ό, τι βίντεο πόσταρες με εξυπηρετεί 1000%!!!! Αν είχε και Bream, ακόμα καλύτερο. Το θέμα μου είναι αυτό το "κιθαρίστας ψάχνει μπάντα να σολάρει". Δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητός. Ο S9F το έπιασε αυτό που εννοώ. Έπρεπε να τα μασήσω πολύ.. Τη μουσική που συμβαίνει τώρα ήθελα να πω. Γράφει κανείς κλασσική; Έργο για βιολί; Όσο για τη jazz ή τη ragtime, ο κιθαρίστας εκεί γίνεται ψιλοορχήστρα.

Βουφορβός ή μεταλλεύς;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Dimibeld

 

Νομίζω ότι χρησιμοποιείς τον όρο "μουσική" πολύ περιοριστικά (και αν κρίνω από τα βίντιοζ) αναφέρεσαι ουσιαστικά στη μουσική που αρέσει σε εσένα.

Μπορεί λοιπόν για τη "μουσική που γουστάρεις εσύ" να ισχύουν τα περί ομαδικού αθλήματος. Για τη μουσική γενικά, σε καμία περίπτωση. Για αισθητική δεν θα μιλήσω καν...

 

π.χ.

 

 

 

 

Eγω νομιζω οτι με τον ορο μουσικη το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι να αρνηθουμε οτι υπαρχουν κανονες...

Η αναρχια κυριαρχει και ολα καταριπτονται...

 

Γ@μιουνται οι ΠΑΕ - @στερα ολε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου