Προς το περιεχόμενο

Μαϊμού τα Sony MDR-7509HD?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας! Θέλω τη βοήθειά σας (αν και είναι προφανές...). Αγόρασα ένα ζευγάρι ακουστικά Sony MDR-7509HD απο το ebay κι έχω την ''υποψία'' πως δεν είναι αυτό που αγόρασα... Τέλος πάντων, τον ήχο τους (των γνήσιων) δεν τον γνωρίζω αλλά τα πρίμα σ΄αυτά που πήρα είναι κάτι άγνωστο... Σε όσες φωτογραφίες έχω ψάξει στο google για να βρω κάποιες διαφορές, δυστυχώς δεν μπόρεσα να καταλάβω κάτι. Παρακαλώ όποιος γνωρίζει κάτι σχετικά μ΄αυτό ας με ενημερώσει αν και είμαι σίγουρος για το τι είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος πάντων, τον ήχο τους (των γνήσιων) δεν τον γνωρίζω αλλά τα πρίμα σ΄αυτά που πήρα είναι κάτι άγνωστο...

θέλεις να κάνεις λίγο πιο σαφές αυτό?

 

και να αναφέρεις γενικότερα τι σου γέννησε υποψίες πως δεν είναι αυθεντικά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η χαμήλή τιμή ήταν κοντά σε αυτή που κοστίζουν κανονικά ή η διαφορά ήταν μεγάλη; Γιατί αν ήταν το 2ο θα έπρεπε να σε βάλει τουλάχιστον σε σκέψη, έστω να το ψάξεις λίγο περισσότερο το πράγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινούριο βλέπω πως κάνει περίπου 500$...

http://www.amazon.com/Sony-MDR7509HD-Professional-Headphone/dp/B000HHYZV6

 

αρκετά ύποπτο....

 

θες να μας στείλεις τη σελίδα απ'όπου τα πήρες?

 

το eq απ'την πηγή είναι flat?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η σελίδα φαίνεται οκ....

τουλάχιστον δεν αναφέρει κάτι περί "απομίμησης" όπως οφείλει κάθε αντίστοιχος πωλητής ώστε να μην έχει προβλήματα με το ebay....

 

στη θέση σου θα επικοινωνούσα με τον πωλητή...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και πουλαει σχεδον αποκλειστικα δισκους και λιγοτερο συσκευες εχει 100% feedback.

 

Τι να πω,αν οντως η αποκλιση απο την κανονικη τους τιμη (γιατι μια που ειδα στο ebay ηταν υπερβολικη και σε μαγαζια εξω δεν τα βρηκα με ενα γρηγορο ψαξιμο) δεν ειναι πολυ μεγαλη,λογικα μαλλον δεν πρεπει να ανησυχεις...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου