Προς το περιεχόμενο

Metallica - Nothing Else Matters guitar solo


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπράβο φίλε πολύ καλή προσπάθεια!  :)

Προσπάθησε να βάλεις λίγο παραπάνω βιμπράτο στο παίξιμό σου.  ;)

 

+1

 

Πολύ καλό, βάλε βιμπράτο και θα είναι άψογο, για να δώσεις πιο πολύ συναίσθημα, γιατί ακούγεσαι σαν να ''βαριέσαι'' ή σαν να κάνεις απλά instruction video πάνω στο σόλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα,ρε μήπως μας δουλεύεις?Για 7 μήνες είσαι απίστευτα καλός πρεπει να εχεις λιώσει το λιγότερο...Τι βιμπράτο?υπαρχει ανθρωπος που να ξέρει βιμπρατο στους 7 μήνες?Εγω μόνο και μόνο που κάνεις σωστα bend εμεινα,ελα πές το δεν παιζεις 7 μήνες ;D.Και καλα τα υπόλοιπα την rg550 που τη βρήκες??Παίζει ο πατέρας σου κιθάρα η κάτι παρομοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι ρε παιδιά τώρα τι μου λέτε.. μαθήματα κιθάρας άρχισα με ένα πολύ καλό δάσκαλο πέρυσι τέλη μαρτίου. το καλοκαίρια έκανα και διπλά μαθήματα επειδή ήθελα να μάθω να παίζω κιθάρα καλύτερα πιο γρήγορα. τώρα το βιμπράτο που λέτε δεν γνωρίζω τι είναι... ακόμη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι ρε παιδιά τώρα τι μου λέτε.. μαθήματα κιθάρας άρχισα με ένα πολύ καλό δάσκαλο πέρυσι τέλη μαρτίου. το καλοκαίρια έκανα και διπλά μαθήματα επειδή ήθελα να μάθω να παίζω κιθάρα καλύτερα πιο γρήγορα. τώρα το βιμπράτο που λέτε δεν γνωρίζω τι είναι... ακόμη...

 

Μην τους ακούς τους έχει φάει η ζήλεια  Animated_Dancing_Chicken-2.gif  

;D ;D ;D

 

 

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου