Προς το περιεχόμενο

Eurovision 2013


Rene

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενδιαφερον θεμα! ;D

 

Τωρα πο φαγα μια μακαροναδα με τυρι-κιμα μπορω να πω τη γνωμη μου με καθαρο μυαλο και να τολμησω μια καθαροαιμη λαικια κριτικη.. :D

 

Αυτη η κοπελα η Θωμαη ειναι ισως οτι καλυτερο εχω δει στην χωρα για πιθανοτητες παγκοσμιας καριερας.

Εμφανιση,φωνη,φρεσκαδα και μια προφορα που δε φερνει σε τιποτα Ελληνιδα.

Μακαρι το κοριτσι να βρει στο δρομο του τους καταλληλους ανθρωπους.

Το κομματι για την Γιαβροβίζιον ειναι κατωτερο της αλλα και παλι ειναι το καλυτερο.

Α!Να της νοικιασουν εναν που μαθαινει κινησεις στους καλλιτεχνες  να την ξεπαρτσακλέψει λιγο στο συγκεκριμενο.

 

Ο αρμονιστας με την πως την λενε ειναι καλοι αλλα αργοί. :D

 

Η Αγγελικουλα παρ ολα τα 500 κιλα autotune και τα 1,40 ποδια,ειναι κακη σ ενα,κατω του μετριου,ψευδο-οριενταλ.Αν παει ετουτη θα πει οτι ειμαστε για νεο μνημονιο.

 

Ο Αγαθων,του Αγαθωνος με τους Μοστρες απλα δεν πειθουν.Και η πλακα ειναι οτι δε θα πεισουν ουτε τους Βαλκανιους...Αυτη η μοδα με τσι τρομπετες καλη ειναι αλλα καλυτερα να στελνανε κανα γκρουπ απ τ ανακατωσαρια Γρεβενων..

Φεικ.

Βγεκα ρε Αγαθωνε μονος μ ενανε μπαγλαμα να σπασεις τα ταμεια,γκοτζαμ αντρας... :D

 

Εγω παντως θα στελνα γιουροβιζιο τον Τζιμπουρ να τσου τρελανει ολους με τα τρεμολα του.. ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 198
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ιακωβίδης με Κόζα είναι τέλειο ρε haters!!

Respect.

www.meet-sos.gr

www.castellano.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά η Eurovision έχει φτάσει στο σημείο που δεν είναι ούτε για γέλια ούτε για κλάμματα, ούτε αυτό το ρόλο της δεν εξυπηρετεί πλέον. Ντροπή και αίσχος, δεν περιγράφω άλλο.  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοροϊδευε ρε αληταρα αλλα ειδες οτι και στα εξωτερικα εκτιμουν τα βαϊμπρατα!

 

Με τα 1,40 ποδια,ειναι κακη

Δασκαλος πραμα ρε εκτιθεσαι και δεν ξερεις οτι τουτα τα δυο ειναι ασυμβατα? :P :P :-*

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοροϊδευε ρε αληταρα αλλα ειδες οτι και στα εξωτερικα εκτιμουν τα βαϊμπρατα!

Για καριερα στα ξωτερικα χρειαζεσαι και τον Φουζιο,να σε βγαλει λιγο αουτ.. :D

 

Δασκαλος πραμα ρε εκτιθεσαι και δεν ξερεις οτι τουτα τα δυο ειναι ασυμβατα? :P :P :-*

Ειμαι ιδεολογος,φιλος. 8)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Τωρα πο φαγα μια μακαροναδα με τυρι-κιμα...

2) Εγω παντως θα στελνα γιουροβιζιο τον Τζιμπουρ να τσου τρελανει ολους με τα τρεμολα του.. ;D ;D ;D ;D

1) Bραδυάτικα; Δεν μου λες κάνεις πρόβες για να παίζεις B.T.O.?

2)  :D

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να το διοργανωσουν ως αυθεντικό και ελληνικό.

 

Σε γήπεδο χωριου, με πλαστικές καρέκλες, ήχο απο τη διπλανή πολη, που θα τα φέρει με αγροτικό (ελεκτροβοις, ντινακορντ και σουρμπέτα). Διπλα απο τη σκηνή θα ψηνονται σουβλάκια και τα συγκροτηματα θα παιζουν ζωντανα, χωρις soundcheck.

 

Θα μοιραζεται και γίδα βραστη και ρετσινα, ενώ έξω από το γηπεδο θα εχει καντινες, μαλλι της γριάς, και εκείνο που ψαρεύεις πλαστικα παπάκια και κερδιζεις παιχνιδια.

 

Ετσι ΝΑΙ.

 

+1000 χωρίς πολλά έξοδα και με την ελληνική πινελιά που όλη η Ευρώπη θα λατρέψει.

 

 

Νιώσε την δύναμη του Black Dragon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Το λοιπόν... ως παλαίμαχος του διαγωνισμού  :P ;D ;D ;D ;D

 

 

Θωμαή- cool & ενέργεια  thumps up

 

Αγάθωνας Koaz Nostra- το διασκέδασα, τα παιδιά έχουν άποψη

 

Giorgina & Leon- ήμαρτον, όχι άλλο electronica σότο. Είμαστε τρεις δεκαετίες μετά

 

Αγγελική Ηλιάδη- «γάβου γάβου το σκυλί αλυχτάει στη αυλή. Ο αράπης μας» (Άγαμοι θύτες).

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Bραδυάτικα; Δεν μου λες κάνεις πρόβες για να παίζεις B.T.O.?

2)  :D

;D ;D ;D

 

Ι aint thrown nothing yet.

 

Κριση εχουμε.Να τα πετουσα?

Αφου με φωναζανε μια ωρα απ την κατσαρολα.

Τωρα μαλιστα που ειδα τη Θωμαη,με φωναζουν δυο μηλα και μια μπανανα απ τη φρουτιερα.. ;D

 

Όταν 'μιλούν οι βετεράνοι.

;D ;D ;D

 

Ρε συ Τερρυ,αυτο το ''Αλκοχολ ιζ φρη''σαν στιχος απτο πουθενα αγγλιστι, εμενα δε μου βγαζει αποψη αλλα κατοψη...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου