Προς το περιεχόμενο

Πάρτε να 'χετε...


Grey

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Oι Nightwish ειναι απο τις ενοχικες μου απολαυσεις...τα live τους ολα εχουν ηχαρα...επιτελους βρηκαν και μια αξια κ επιβλητικη αντικαταστατρια της Tarja (αν κ στο συγκεκριμενο ειχε προβληματακια),σε σχεση με την αλλη την ανεκδιηγητη!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερό το κομμάτι! Ειδικά το σημείο με την γκάιντα(;) και το βιολί το απογείωσε.

 

Προσωπικά σταμάτησα να ακούω Nightwish από τότε που έφυγε η Tarja. Η προηγούμενη όπως λέει και ο noe13 ήταν ανεκδιήγητη* (προσωπική άποψη). Αυτή τώρα ε...δεν μπορώ να πω ότι με ξετρέλανε κιόλας, αλλά σίγουρα είναι πολύ καλύτερη από την προηγούμενη. Σίγουρα θα άκουγα πολύ πιο άνετα ξανά Nightwish.  :)

 

 

*Είναι τυχαίο μήπως ότι στον πρώτο δίσκο που βγάλαν με την προηγούμενη τραγουδίστρια υπήρχαν δύο δίσκοι΄ ένας με τα φωνητικά και ένας χωρίς;  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Παιδιά εμένα μ'αρέσουν πολύ οι Nightwish ανεξάρτητα από τραγουδίστρια,γιατί θεωρώ καταπληκτική τη μουσική τους.Τρομερός συνθέτης ο Holopainen,όπως και εξαιρετικός κιθαρίστας είναι ο Vuorinen.

*Off topic:Δε μπορούσα να μην το πω.Τι μωρό είναι αυτό το καινούργιο ρε παιδιά?!  ;D ;D ;D

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εμένα μ'αρέσουν πολύ οι Nightwish ανεξάρτητα από τραγουδίστρια,γιατί θεωρώ καταπληκτική τη μουσική τους.Τρομερός συνθέτης ο Holopainen,όπως και εξαιρετικός κιθαρίστας είναι ο Vuorinen.

*Off topic:Δε μπορούσα να μην το πω.Τι μωρό είναι αυτό το καινούργιο ρε παιδιά?!  ;D ;D ;D

Συμφωνούμε Bill! Η μουσική είναι όντως καταπληκτική, αλλά δεν πρέπει να συνοδεύεται και από την ανάλογη φωνή;  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Συμφωνούμε Bill! Η μουσική είναι όντως καταπληκτική, αλλά δεν πρέπει να συνοδεύεται και από την ανάλογη φωνή;  ;)

Πέρα από την εντυπωσιακή της εμφάνιση,η Floor είναι πολύ καλή τραγουδίστρια.Μ'αρέσει και ως φωνή δηλαδή :P :P ;D ;D

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από την εντυπωσιακή της εμφάνιση,η Floor είναι πολύ καλή τραγουδίστρια.Μ'αρέσει και ως φωνή δηλαδή :P :P ;D ;D

A! γι' αυτήν δε λέω, μου άρεσε (όχι όσο η Tarja βέβαια).  ;)

Για την Anette μιλούσα πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

A! γι' αυτήν δε λέω, μου άρεσε (όχι όσο η Tarja βέβαια).  ;)

Για την Anette μιλούσα πριν.

Δεκτόν!

Υποσημείωση: Ερωτεύτηκα!  ;D

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου