Προς το περιεχόμενο

Mακροσκελες ποστ με πολλες ερωτησεις....strat project


fenderiarhs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

To κακό είναι ότι παρήγγειλα finished...

 

 

 

Mαλλον δεν εκφραστηκα σωστα.......ακομα και αν ειναι finished ο λαιμος' date=' μπορεις να το χρησιμοποιησεις πανω απο το finish........δεν θα ειναι μονιμο μια και δεν θα το προστατευει η λακα αλλα παντως μενει για πολυ καιρο (αναλογα και με το ποσο συχνα παιζεις).....εξαλλου μπορεις παντα να το ξαναπερασεις ενα χερι οταν νιωσεις οτι δεν ειναι αρκετο το tint που αφηνει.

 

 

Πού?

 

Σε παππουτσαδικα :D :D :D :D :D

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όταν θα περνάς τα παπούτσια σου βερνίκι, με αυτό που θα σου περισσεύει θα ρίχνεις και ένα πέρασμα στο μπράτσο.

The System Error Band

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ωραιο το μαγαζι αλλα δυστχως απο συννενοηση φιστικι...........τους εκανα καποιες ερωτησεις οσον αφορα το προφιλ του λαιμου, το κοστος αποστολης και το οτι θα προτιμουσα(για ευνοητους λογους) αποστολη μεσω USPS (αυτοι χρησιμοποιουν UPS) και στις μισες ερωτησεις δεν απαντανε καν ενω στις υπολοιπες ειναι αλλα αντ'αλλων.............καλοι οι αμερικανοι αλλα ωρες ωρες............. ειναι βραδειας καυσεως :D :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού?

 

Σε παππουτσαδικα :D :D :D :D :D

 

Να ρωτήσω μια βλακεία? :oops:

 

Σε κάποιο άλλο κιθαρο-forum του εξωτερικού έχω δει να αναφέρουν αυτή τη μάρκα. Έχει κάτι το ιδιαίτερο? Δηλαδή ένα κλασσικό Camel δεν κάνει??? :lol:

 

 

 

ωραιο το μαγαζι αλλα δυστχως απο συννενοηση φιστικι...........τους εκανα καποιες ερωτησεις οσον αφορα το προφιλ του λαιμου' date=' το κοστος αποστολης και το οτι θα προτιμουσα(για ευνοητους λογους) αποστολη μεσω USPS (αυτοι χρησιμοποιουν UPS) και στις μισες ερωτησεις δεν απαντανε καν ενω στις υπολοιπες ειναι αλλα αντ'αλλων.............καλοι οι αμερικανοι αλλα ωρες ωρες............. ειναι βραδειας καυσεως :D :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:[/quote']

 

Εγώ τους ρώτησα αν μπορούν να γράψουν χαμηλότερη τιμή στο δέμα για να αποφύγουμε τους φόρους και μου απάντησαν το εξής:

 

This is illegal for us to do,and if an item were to get lost insurance would only cover the lower declared value :roll: :roll:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Να ρωτήσω μια βλακεία? :oops:

 

Σε κάποιο άλλο κιθαρο-forum του εξωτερικού έχω δει να αναφέρουν αυτή τη μάρκα. Έχει κάτι το ιδιαίτερο? Δηλαδή ένα κλασσικό Camel δεν κάνει??? :lol:

 

 

Προφανως και θα κανει :D :D

 

 

 

 

Εγώ τους ρώτησα αν μπορούν να γράψουν χαμηλότερη τιμή στο δέμα για να αποφύγουμε τους φόρους και μου απάντησαν το εξής:

 

This is illegal for us to do' date='and if an item were to get lost insurance would only cover the lower declared value[/i'] :roll: :roll:

 

Δυστυχως ειναι μεγιστοι ερασιτεχνες απ οτι φαινεται......αφου εχω ανταλλαξει περι τα 5 μαιλ τελικα μου λενε οτι δεν εχουν στοκ αυτους του λαιμους το οποιο μαλλον μουφα ειναι...............

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Να ρωτήσω μια βλακεία? :oops:

 

Σε κάποιο άλλο κιθαρο-forum του εξωτερικού έχω δει να αναφέρουν αυτή τη μάρκα. Έχει κάτι το ιδιαίτερο? Δηλαδή ένα κλασσικό Camel δεν κάνει??? :lol:

 

 

Προφανως και θα κανει :D :D

 

Ρε συ σίγουρα δε θα ξεβάφει πάνω στο χέρι? Μου φαίνεται απίθανο να "στεριώσει" το χρώμα ειδικά πάνω σε λούστρο...:roll:

 

τελικα μου λενε οτι δεν εχουν στοκ αυτους του λαιμους το οποιο μαλλον μουφα ειναι...............

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXX μου έφυγε ένα βάρος!!! :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσον αφορα το polish δεν ειναι κατι δυσκολο....επειδη και εγω φοβομουν αρχικα να το κανω σε fender το δοκιμασα σε ενα σπασμενο λαιμο απο μια αρχαια Aria pro ( ο οποιος ηταν λακαρισμενος) και δουλεψε......

 

 

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXX μου έφυγε ένα βάρος!!! :lol:

 

:D :D :D :D :D :D lol εγω ξενερωσα απιστευτα.....θα ειναι available ξανα σε κανενα δυο μηνες ...μαλλον θα πρεπει να περιμενω.......και δε βρισκω πουθενα μανικι με μοντερνα specs αλλα με vintage tinted εμφανιση.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου