Προς το περιεχόμενο

New Fender Pawn Shop Mustang bass


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ψαχτήρι μας δεν μου έβγαλε τίποτα οπότε δυστυχώς θα το παρουσιάσω εγώ...

 

Φρέσκο μπάσο λοιπόν στην καινούργια φουρνιά λατέρνατιβ ψευτοψαγμένων και κουλτουριάκων οργάνων.  ;D

 

http://www.fender.com/en-GR/series/pawn-shop/pawn-shop-mustang-bass/

 

Διαθέσιμα χρώματα που θα βρείτε στο site της fender:

Τhree-color Sunburst

Candy Apple Red with stripe

Olympic White with stripe

 

Τιμή thomman 750.

 

Ηχητικό δείγμα:

 

Συμπαθέστατο το βρήκα ηχητικώς και αισθητικώς αν και αμφιβάλλω για το αν θα με βολέψουν τα short scale ποτέ.Ποικιλία στα αυτιά μας μην περιμένουμε αλλά είναι ελκυστικός ο μονοδιάστατος του χαρακτήρας...κατά την γνώμη μου πάντα.

 

Για πείτε...

 

*Βγήκαν και νέες κιθάρες αν θέλετε να τσεκάρετε οι 6χορδοι.

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθόλου άσχημο! Αν έπαιρνα βέβαια Mustang μπάσο θα προτιμούσα με τους original μαγνήτες.

 

Αυτό που είδα όμως και μου έκανε εντύπωση από την Pawn Shop σειρά είναι το Bass VI! Γιατί όμως το έβγαλαν με Jazzmaster bridge?!  >:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που είδα όμως και μου έκανε εντύπωση από την Pawn Shop σειρά είναι το Bass VI! Γιατί όμως το έβγαλαν με Jazzmaster bridge?!  >:(

 

Αυτό ρε παίδί μου μου φαίνεται άχρηστο μαδέρι!Ο τόνος του δεν φερνει σε μπάσο...σαν κακή βαρύτονη μου ακούγεται!Ίσως είμαι ισοπεδωτικός γιατί δεν έχω πέσει σε καλό sample.

 

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου