Προς το περιεχόμενο

Κανείς για mahogany;


kwstas79

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Any tips for improving G.A.F.????

(...except changning girfriend...)

 

-Α' τρόπος:"μωρό μου' date=' μόλις είδα αυτή την κιθάρα αμέσως μου ήρθε έμπνευση να σου γράψω ένα τραγούδι, και μόνο με ΑΥΤΗ την κιθάρα θα μπορούσε να πλησιάσει την ομορφία σου...την πήρα για σένα"

- Β' τρόπος: ¶κου να δείς τι έγινε σήμερα, πέτυχα τον Μήτσο, και επιτέλους μου επέστρεψε την κιθάρα που του είχα δανείσει πρίν ν χρόνια. Κοίτα, σαν καινούργια είναι, πολύ ψείρας ο Μήτσος"

-Γ' τρόπος: Βάζεις όλες τις κιθάρες σε θήκες και αφήνοντας κάποιες έξω. Κάθε δύο μέρες αλλάζεις αυτές που είναι μέσα στις θήκες με τις έξω. Μετά από 2 εβδομάδες έρχεται και η καινούργια, και ελπίζεις οτί δεν θα την προσέξει...[/quote']

 

Δ' τρόπος: ψωνίζεις μόνο Fender CS relics: 60er273134.JPG :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 94
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

E' (το κάρφωμα)

 

- αγάπη μου έχεις καινούρια κιθάρα κάτω από τα σκεπάσματα ή είσαι ΠΟΛΥ χαρούμενος που θα περάσουμε μαζί τη νύχτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Από 13/10/06 που μου επιβεβαίωσαν ότι έλαβαν το fax με την παραγγελία (και τον λάθος αριθμό κάρτας) και ότι την ίδια μέρα θα έφευγε, και αφού έστειλα άλλο ένα email την Τρίτη (17/10/06) ρωτώντας "τι έγινε? το στείλατε όπως μου είχατε πεί?" , μόλις τώρα έλαβα mail και μου λένε ότι η κάρτα είναι invalid.

Χρειάστηκαν εν ολίγοις 5 εργάσιμες μέρες και ένα email μου για να μου πουν ότι η κάρτα μου δεν ισχύει. Αργά τα ζα δηλαδή, πολύ αργά !!

Λέω να στείλω τώρα τον σωστό αριθμό αλλά μου την έχουν σπάσει τόσο που το σκέφτομαι αν θα συνεχίσω :evil:

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουράγιο, έτσι είναι όλοι οι πρωτοπόροι...

Σοβαρά τώρα, αν είναι να μας σπάνε τα νευρα, μπορούν να κρατήσουν τα μαόνια τους και να τα χρησιμοποιήσουν για το τζάκι, χειμώνας έρχεται.

 

Αν τελικά πάντως προχωρήσεις, κάνε ένα ποστ, εξακολουθώ να ψήνομαι :oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουράγιο' date=' έτσι είναι όλοι οι πρωτοπόροι...

Σοβαρά τώρα, αν είναι να μας σπάνε τα νευρα, μπορούν να κρατήσουν τα μαόνια τους και να τα χρησιμοποιήσουν για το τζάκι, χειμώνας έρχεται.

 

Αν τελικά πάντως προχωρήσεις, κάνε ένα ποστ, [b']εξακολουθώ να ψήνομαι [/b]:oops:

 

Παρόλα αυτά και κι εγώ εξακολουθώ να ψήνομαι. Έρχεσαι κι εσύ να με ψήσεις εντελώς :lol: :lol:

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ΨΗΘΗΚΑ.

Έστειλα σωστό αρ. κάρτας και μόλις με ειδοποίησαν οτι το στ'ελνουν αύριο.

Ανάσταση

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ΨΗΘΗΚΑ.

Έστειλα σωστό αρ. κάρτας και μόλις με ειδοποίησαν οτι το στ'ελνουν αύριο.

Ανάσταση

 

ωραιος!ωραιος!ενημερωσε μας για εξελιξεις,εχουμε καει απο το ψησιμο λεμε... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με φαξ έστειλες τον αριθμό της κάρτας τελικά;

'Εστειλα δύο φαξ. Το πρώτο με σωστό αριθμο κάρτας, το οποίο λένε ότι δεν έλαβαν.

Το δεύτερο με λάθος αριθμό κάρτας, το οποίο έλαβαν.

Κι έκανα διόρθωση του αριθμού με email αφού ήταν μόνο ένα ψηφίο λάθος. Φυσικά δεν έγραψα όλο τον αρ. αλλά μόνο το ένα ψηφίο.

 

Όσο για το ebay, όσο και αν έψαξα, δεν το είχα πετύχει.

Σήμερα είδα ότι λείπουν τα λεφτά από το λογαριασμό, άρα πρέπει να το έστειλαν όπως μου το είχαν πεί.

 

¶ντε παιδιά, ο επόμενος :wink: :D

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου