Προς το περιεχόμενο

RIP Jeff Hanneman


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

 

 

  Άουτς!!  :(  :(  :-\

 

  Ο βασικός συνθέτης των Slayer, καθώς και στιχουργός κομματιών όπως Angel of Death και Jihad κ.α., τα οποία δεν πιστεύω ότι τα έγραψε για να ''προκαλέσει'' οποιονδήποτε, απλά ΄΄ηταν τόσο ''στα @@ του'' τύπος που μπορούσε να γράψει στίχους για θέματα που θεωρούνται ταμπού. Δεν νομίζω ότι οι Slayer θα συνεχίσουν. Kρίμα να φεύγουν άνθρωποι τόσο νέοι.

 

  Το αγαπημένο μου:

 

                 

 

                                                      R.I.P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε πούστη μου. Τεράστιο πλήγμα. Πρόκειται χωρίς υπερβολή για έναν από τους βασικούς πυλώνες του heavy metal, μεγάλο μάστορα του ακραίου ήχου και ένας από τους αγαπημένους μου κιθαρίστες. Κρίμα, πολύ κρίμα.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως τραγικό.Ευτυχώς που πρόλαβα να τον δω με τους big four.

 

Μακάρι να σταματήσουν οι Slayer.Χωρίς hanneman δεν θα είναι η ίδια μπάντα.Ας κάνουν άλλο project.

 

Πολύ μεγάλοι μουσικοί έφυγαν τον τελευταίο χρόνο  :( :( :(

 

Τώρα μας έμειναν οι BMFV -.-

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rip Jeff, παιδιά είναι τραγικό τελος αυτό  :'(  από ο,τι  κατάλαβα απ' τα παρακάτω, είχε προσβληθεί απο Flesh Eating Bacteria.  :'(

 

He had been off the road since early 2011, when he contracted necrotizing fasciitis a quickly progressing disease that eats away at the flesh from deep layers of skin and tissue.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου