Προς το περιεχόμενο

Ενα ξεχωριστό ερωτικό κομμάτι


paokz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαλκιδα ειναι εκεί, ο πορθμός του Ευρίππου?

Ειμαι μισός Ευβοιώτης ρε!!!!

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οντως..Το κομμάτι γράφτηκε και ηχογραφήθηκε σ αυτην την αθώα ηλικια που οι περισσότεροι απο μας πιστεύαμε στον έρωτα...Ξεχωριστό για μένα...Γιατι το συγκεκριμένο το έγραψα στην πρωτη μου κοπέλα και της το έδωσα σε cd μέρα Αγ Βαλεντίνου(Εκεινη τν μέρα της ήρθε και η όρεξη να...(χαχαχα) ....Ωραίες εμπριρίες..Τώρα θα αρχίσω να γράφω τα καινούργια μου κομμάτια.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@waterfall-K

Aliberion

εκει θα αποσυρθω μολις βγω σε συνταξη για να γράψω το ρεκβιεμ μου.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλογα το νησι. Δεν ειναι παντα ταλαιπωρια, σε διαβεβαιω. 8) Στην περιπτωση μου ας πουμε, το περασμα σε νησι (φευγοντας απο το σπιτι μου) μεταφραζεται σε...3 λεπτα ποδαροδρομο!

Ταλαιπωρια μηδεν. ;D

 

Ddd.png

 

Καλα αυτο ειναι καρφι για μενα που ακομα ερχομαι >:(.Σε διαβεβαιω οτι την ταλαιπωρια την υφισταται αποκλειστικα ο Νεστορας ο οποιος ειναι στεριανος  8) 8) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αυτο ειναι καρφι για μενα που ακομα ερχομαι >:(.

Χαχαχα... ;D Οχι, η αληθεια ειναι οτι δεν ηταν καρφι για σενα. Αλλα μια και μου το θυμησες:

Tι θα γινει ρε Περικλη μ'αυτη την επισκεψη? Μιση ωρα δρομος ειναι, ο καιρος ειναι αψογος, τι περιμενεις?

Καβαλας το αλογο ενα βραδυ Παρασκευης ή Σαββατου και ερχεσαι να τα πιουμε διπλα στη θαλασσα ακουγοντας πχιοτικη μουσικη απ'τα χερακια του αδερφου μου (που ειναι και ντραμερ).

Κανονισε.... 8)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αλογο ειναι ΟΚ.ο ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ  ::)δεν ξερω που θα κοιμηθει αν σε ακολουθησει στην κραιπαλη που μυριζομαι ( κανονισε τον υπνο και ερχομαι ) ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου