Προς το περιεχόμενο

madinter.com [Ισπανία], δωρεαν μεταφορικά μέχρι και 31/1 [το κατάστημα εμπορεύεται και πράγματα του Stewmac]


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το κατάστημα βρίσκεται στην Ισπανία, το αφήνω εδώ μπας και ενδιαφέρει κάποιον, ειδικά αυτούς που θέλουν πράγματα απο Stewmac και διστάζουν να παραγγείλουν από Αμερική.

 

Εδω το site: https://www.madinter.com

 

Ενημέρωσα και επιβεβαίωσα με τους ανθρώπους οτι η χρονολογία 2023 για οποιον μπαίνει απο PC (δοκιμασμένο με 4 διαφορετικους browsers) είναι λάθος, εως και 31/1/2024 είναι το σωστό (όσοι μπειτε απο Android και Firefox θα βλεπετε 2024), το διορθώνουν όσο γράφω.

 

Επιβεβαιώνω επίσης οτι δεν μου χρεώθηκαν μεταφορικά σε παραγγελία την 26/1/2024.

 

1024-ING.thumb.webp.90692c6f15cc8879016ec6c2759bd5ae.webp

 

Καλές αγορές.

Επεξεργασμένο από Αpussyα
  • Like 2
  • Ευχαριστώ 3

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Free, άργησες καμιά... δεκαετία (και βάλε) 😄

Το μαγαζί μου το είχε σφυρίξει τότε ο Μάραθον και ήταν τζάμπα... χάριζαν...

Είχα πάρει ένα JB neck σε μια απίστευτη τιμή- κάτι σαν 24 ευρώ- για ένα προτζεκτάκι που έφτιαχνα. Ακόμα παίζει και είναι μια χαρά.

Τώρα βλέπω ότι έχει μόνο Mighty Mite στα 190 ευρώ...

Και τότε είχε Stewmac εργαλεία και μπόλικα parts και άλλα πράγματα για οργανοποιία. Αλλά η διαφορά είναι ότι τότε το μαγαζί ήταν... η φθήνια τρώει τον παρά. Τώρα έχει "κανονικές" τιμές.  

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Free, άργησες καμιά... δεκαετία (και βάλε) 😄

Το μαγαζί μου το είχε σφυρίξει τότε ο Μάραθον και ήταν τζάμπα... χάριζαν...

Είχα πάρει ένα JB neck σε μια απίστευτη τιμή- κάτι σαν 24 ευρώ- για ένα προτζεκτάκι που έφτιαχνα. Ακόμα παίζει και είναι μια χαρά.

Τώρα βλέπω ότι έχει μόνο Mighty Mite στα 190 ευρώ...

Και τότε είχε Stewmac εργαλεία και μπόλικα parts και άλλα πράγματα για οργανοποιία. Αλλά η διαφορά είναι ότι τότε το μαγαζί ήταν... η φθήνια τρώει τον παρά. Τώρα έχει "κανονικές" τιμές.  

 

 

Ανοιξα το θρεντ επειδή αυτή την στιγμή και για λίγες ακομα μερες έχει δωρεαν μεταφορικά και προφανώς όχι τελωνεία, δασμους κοκ ειδικά για άτομα που ψάχνουν προιόντα Stewmac, αντί να παραγγέλνουν από Αμερική (το κατάστημα το γνωριζω απο την εποχή του Νώε, δεν ειναι η πρώτη μου παραγγελια).

 

Παρόλα αυτά, αν θεωρείς οτι το θρεντ είναι "άκυρο" ή "αργοπορημένο", feel free to send it to kingdom come, no worries, όλα καλα, εγώ ψώνισα, lol.

 

 

 

 

Επεξεργασμένο από Αpussyα

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 ώρα πριν, Αpussyα είπε

Παρόλα αυτά, αν θεωρείς οτι το θρεντ είναι "άκυρο" ή "αργοπορημένο", feel free to send it to kingdom come

Όχι βρε... Απλά το είδα και θυμήθηκα τις glory days, που ήταν πάμφθηνο.

 

Τα άλλα είναι όπως τα λες...

ΥΓ: Τι ψώνισες;

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

ΥΓ: Τι ψώνισες;

 

Ενα notched ruler για μπάσα γιατί ο λακαμάς το 2007 είχα πάρει μονο για κιθάρες (φυσικα Stewmac παλι) και θελω να το σετάρω με ακριβεια πλεον. Δεν ειμαι του capo+feelers, είμαι του σωστού notched ruler+feelers, δεν με εχουν απογοητεύσει ποτέ και είναι αντικειμενικές μετρήσεις όσο δεν πάει, ανεξαρτητες της καταστασης των τάστων κοκ και σχεδον fool-proof (για ολες τις κιθαρες κραταω journal, ημερομηνιες, relief, ambient temp+humidity).

 

Και φυσικά ένα σωστό fret rocker γιατί ότι έχω παρει μεχρι τώρα, είναι απλά για πέταμα, και συνιστώ απο την αρχή σε κάποιον που ενδιαφέρεται, να μην ξοδεψει χρηματα, χρονο και ενεργεια για μη σωστά τετοια εργαλεια, το ιδιο και για τα notched rulers.

 

Ευτυχως αυτά τα χρυσοπληρώνεις μια φορά και τα έχεις για πάντα.

 

 

Επεξεργασμένο από Αpussyα
  • Like 1

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου