Προς το περιεχόμενο

Αγορά Bill Lawrence Keystones


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

 

Έχω παραγγείλει ενα σετ Keystones απο τον παππού http://wildepickups.com/.

 

Eχουν περάσει 2 σχεδόν μήνες και τίποτα. Η Becky λέει ότι τους έχει στείλει και όντως έτσι είναι, αφού έχω κάνει και tracking και έχω δει ότι έχουν φύγει από L.A.

 

Εδώ στο ταχυδρομείο μου λένε ότι δεν έχει έρθει τίποτα και μου έδωσαν ένα τηλέφωνο (φαντάζομαι των κεντρικών) οπού μια αγενέστατη μου είπε ότι αφού δεν είναι συστημένο, δεν μπορεί να κάνει τίποτα και μπορεί οι μαγνήτες να έρθουν σε 5 μήνες ή και ποτέ.

 

Κανονικά θα έπρεπε να έχουν έρθει, έτσι δεν είναι? Παίζει να έχουν 'κάτσει' στο τελωνείο?

 

Όποιος ξέρει ας δώσει καμιά πληροφορία!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου εχω αγορασει παρα πολλες φορες απο τον παππου και παντα ερχονταν το πολυ σε 15 ημερες !!

Τουλαχιστον η μερια τους ειναι ειλικρηνης και σοβαρη....τα ελτα μαμακιζονται μαλλον...!!

Εχεις τσεκαρει την διευθυνση οπως την εγραψαν απο αμερικη μηπως εγινε κανενα μισπελινκ που λεμε στο χωριο μου ??!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι με USPS, από τη στιγμή που έχει tracking number τα ΕΛΤΑ θα σου φέρουν ειδοποίηση για συστημένο. Τουλάχιστον ότι έχω πάρει από ebay έτσι ήρθε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι Keystones ηρθαν σε 2-3 εβδομάδες........οι microcoils σε 3 μήνες (τρελή λίστα αναμονης + προβλήματα υγειας του παππού).

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου