Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με εγκατάσταση ενημερώσεων στα windows


Προτεινόμενες αναρτήσεις

        Άλλο ένα θέμα άσχετο με μουσική αλλα παρακαλώ αν μπορείτε απαντήστε.Σήμερα κάθε φορά που έκλεισα τον υπολογιστή τα windows εγκαθίστησαν ενημερώσεις.Μου έσπασε τα νεύρα μέχρι που αποφάσισα να δω τι παίζει.Πήγα στο -προβολή ιστορικού ενημερώσεων- και έλεγε εργαλείο αφαίρεσης κακόβουλου λογισμικού κτλ.Μήπως ξέρετε τι πρέπει να κάνω για να διορθώσω αυτό το πρόβλημα.Παρακαλώ απαντήστε. ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

        Άλλο ένα θέμα άσχετο με μουσική αλλα παρακαλώ αν μπορείτε απαντήστε.Σήμερα κάθε φορά που έκλεισα τον υπολογιστή τα windows εγκαθίστησαν ενημερώσεις.Μου έσπασε τα νεύρα μέχρι που αποφάσισα να δω τι παίζει.Πήγα στο -προβολή ιστορικού ενημερώσεων- και έλεγε εργαλείο αφαίρεσης κακόβουλου λογισμικού κτλ.Μήπως ξέρετε τι πρέπει να κάνω για να διορθώσω αυτό το πρόβλημα.Παρακαλώ απαντήστε. ???

 

Είναι νόμιμο το αντίγραφο των Windows που χρησιμοποιείς;

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι νόμιμο το αντίγραφο των Windows που χρησιμοποιείς;

 

 

.Κατα αρχάς ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.Στις ιδιότητες υπολογιστή λει -ζητηστε γνήσιο λογισμικό-(οπ΄τε μάλλον δεν ειναι νόμιμο) αλλα τι σχέση έχει αυτό; ,πρώτη φορά μου κάνει αυτό με τις ενημερώσεις,καμία λύςη
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4. Δεν επιτρέπεται η προώθηση και αναζήτηση πειρατικού λογισμικού και μουσικής ή οτιδήποτε άλλο παραβαίνει τον νόμο, μέσα από τη σελίδα.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου