Προς το περιεχόμενο

strat shufle


doubletrouble

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aνεβάζω ένα κλιπάκι που το έπαιξα με τη μία(βαριέμε τα πολλά πολλά) πάνω σε ένα shufle μπάκι τράκι με την stratocaster καρφωμένη στο Line 6 toneport και guitar rig

Έχω το γνώθι σ'αυτόν  ;D

Αλλά θα ήθελα τη γνώμη σας,για το παίξιμο μου,ελεύθερα έτσι?8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατά την ταπεινή μου γνώμη πολλή καλός. ;D.ο ήχος που έχεις είναι αρκετά καλός..το backin track όμως μου φάνηκε κάπως σάπιο. :P.ιδιαιτερα τα drums.. :P  8)

zappin' is good....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλός? ;D

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια, ::)

Δεν πιστευω οτι ειμαι πολύ καλός,μ αρέσει το Blues και το παλεύω μόνος

Δεν έχω κάνει μαθήματα.Και γενικά δεν μπορώ να πω οτι μελετάω πολύ.

Θα ήθελα πολύ να ξεκινήσω,αλλά τα οικονομικά και άλλες προτεραιότητες (τρία παιδιά) ;D

δεν μου επιτρέπουν.

Αυτό που κάνω είναι να βάζω backing tracks και να παίζω πεντατονικη και μπλούζ.

Πιστεύετε οτι υπάρχει εξέλιξη μ αυτόν τον τρόπο?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τα backing tracks και η πεντατονική,αλλά μάλλον δεν θα προχωρήσεις έτσι ::). Το youtube είναι γεμάτο από μαθήματα κιθάρας (γιά αρχάριους και προχωρημένους) π.χ. http://www.youtube.com/user/JustinSandercoe  Κάτσε μελέτα κι άλλες κλίμακες για να προχωρήσεις ;).Στα λέει αυτά κάποιος που για 25 χρόνια έπαιζε μόνο πεντατονική,aeolian και ματζόρε  :P .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τα backing tracks και η πεντατονική,αλλά μάλλον δεν θα προχωρήσεις έτσι ::). Το youtube είναι γεμάτο από μαθήματα κιθάρας (γιά αρχάριους και προχωρημένους) π.χ. http://www.youtube.com/user/JustinSandercoe  Κάτσε μελέτα κι άλλες κλίμακες για να προχωρήσεις ;).Στα λέει αυτά κάποιος που για 25 χρόνια έπαιζε μόνο πεντατονική,aeolian και ματζόρε  :P .

 

Αν έπαιζες και aeolian πάλι καλά... ;D

εγώ κόντρα πεντατονική 8)

Θα το παλέψω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου