Προς το περιεχόμενο

Κανα καλο μαστορι για ENGL ενισχυτες?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εσπασε ο διαολος το ποδαρι του...κακο χρονο να χει...μετα απο 6 χρονια θελουμε service.

 

Πειτε καποιον τεχνικο που να επισκευαζει αναλογικους ενισχυτες κατα προτιμηση ENGL.

 

Ευχαριστώ!!!

EBMM John Petrucci 7

Jackson DK2

Yamaha Pacifica

ENGL Powerball-Invad

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μας τι πρόβλημα έχει.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσπασε ο διαολος το ποδαρι του...κακο χρονο να χει...μετα απο 6 χρονια θελουμε service.

 

Πειτε καποιον τεχνικο που να επισκευαζει αναλογικους ενισχυτες κατα προτιμηση ENGL.

 

Ευχαριστώ!!!

Που ποναει ο ασθενης;;;;

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναβει...μπαινει stand by...ακουγεται αχρονο αχρωμο τζιτζιρισμα...οταν γυρναω σε κανονικη λειτουργια ακουω ηχο της κιθαρας για λιγο μεχρι που καλυπτεται απο το τζιτζιρισμα. Ακομα και με ολα τα Knobs κατεβασμενα το τζιτζιρισμα ακουγεται.

 

Λαμπες να τσεκαρω τις τελικες δεν εχω.

Ελενξα τις προενισχυτριες και ειναι οκ.

 

Καναλια αλλαζει κανονικα απο το Midi Switch και τα knobs συμπεριφορονται κανονικα.

EBMM John Petrucci 7

Jackson DK2

Yamaha Pacifica

ENGL Powerball-Invad

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασίλης Ζαχαριάδης.2104970530.Σοβαρός πάρα πολύ καλός στη δουλειά του.Νομίζω για ένα διάστημα είχε και το επίσημο service των ENGL ίσως το έχει ακόμα αλλά επισκευάζει οποιοδήποτε επαγγελματικό μηχάνημα ήχου και φυσικά λαμπάτους ενισχυτές κιθάρας.Κάπου στον Πειραιά είναι Νίκαια νομίζω. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου