Προς το περιεχόμενο

Βαφή synth


Προτεινόμενες αναρτήσεις

...υπάρχει η StyleFlip http://www.styleflip.com. Έχει Templates για διάφορα synths, όπου μπορείς εσύ να βάλεις ό,τι εικόνα θες και στο εκτυπώνουν.

Δεν ειναι κακη ιδεα...chin2.gif

 

image.png

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μία μικρή -άσχετη- παρατήρηση για το αυτοκόλλητο. Δεν το έχω δεί από κοντά...αλλά παίζει μία πιθανότητα (επειδή τα γράμματα πάνω στο synth είναι μεταξωτυπία)...όταν προσπαθήσεις να το βγάλεις...να βγάλεις και τα πρωτότυπα γράμματα μαζί.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά, για να κάνεις γράμματα με αερογράφο...πρέπει να έχεις αυτόν

width=600 height=265http://3.bp.blogspot.com/-1xu5EEKkuYo/UD1PJqvJiKI/AAAAAAAADzs/RCVaIUt8BU0/s1600/Paasche+Turbo.png[/img]

τον έχω να στον δανείσω άμα θές...αλλά θέλει εμπειρία η χρήση του και καλό κοπρεσέρ...και ακόμα με αυτόν, το αποτέλεσμα δεν θα είναι με τίποτα αυτό που φαντάζεσαι.

 

Η καλύτερη λύση για μένα είναι να βάψεις κανονικά το πλαστικό μέρος με βαφή 2 συστατικών, να κάνεις τα γράμματα με waterslide (που θα είναι σαν τυπωμένα) και μετά το σύνολο να λουστραριστεί.

 

Ακριβως ετσι .ΜΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΠΛΗΚΤΡΑΣ .Αν θελεις του ζηταω την αδεια να του τηλεφωνησεις.Παντως η ιδεα του marathon μου ακουγεται σωστη !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Maraton τον εμπιστεύομαι. Έχει την εμπειρία και τον ευχαριστώ για αυτό.

Μην τρολάρετε βρε άτιμοι . Παρασκευή δεν είναι ακόμα για μένα.Μου φαντάζει Δευτέρα!

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου