Προς το περιεχόμενο

Ηχογραφιση με guitar to usb


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα διακόπτη που έχει στα δεξιά που λέει level το πειράξατε καθόλου; Εγώ με το Level στο low δεν έχω πρόβλημα (βέβαια έχω το άσπρο).

 

παιδια οπως ειπα εχω και το ασπρο και 6-7 μαυρα (εκανα μαζικη παραγγελια για φιλους).

το ασπρο δουλευει αψογα, χωρις latency και θορυβο ακομα και στο high. Αντιθετα τα μαυρα που εχω ολα κανουν ενα θορυβο-βομβο ο οποιος διαφοροποιειται αναλογα με το που βαζω την καρτα σε σχεση με τον πυργο (pc) αλλα δεν εξαλειφεται σε καμια θεση, και ειτε στο low, ειτε στο high, με οτι ρυθμιση και αν εχω προσπαθησει στον driver εχω παντα gain (πρακτικα καθολου headroom).

 

τα λεω προς γνωση ολων...εγω την πατησα μιας και πιστευα οτι ειναι ιδια με το ασπρο κουτι το οποιο δουλευει και πηρα "ανετος" 7 κομματια  >:(

www.facebook.com/BlackBodyRadiationAthens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τοτε μαλλον καποιο θεμα "μονωσης" θα εχει η μαυρη..... Αλλα ας μην ειμαστε ρατσιστες  :P

 

 

Προσπαθησες να απομακρυνθεις με την κιθαρα σου απο το pc και την καρτα ηχου ? και να δεις αν εξαλειφεται ο "θορυβος" ???

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε μαλλον καποιο θεμα "μονωσης" θα εχει η μαυρη..... Αλλα ας μην ειμαστε ρατσιστες  :P

 

 

Προσπαθησες να απομακρυνθεις με την κιθαρα σου απο το pc και την καρτα ηχου ? και να δεις αν εξαλειφεται ο "θορυβος" ???

 

ρε παιδια ελεος  :P :P :P :P

το γραφω απο πανω. εχω δοκιμασει τα παντα, τη στιγμη που η ασπρη δεν εχει ακνενα προβλημα...και δεν ειμαι ρατσιστης :P, αν ειμανε θα ειχα παρει μονο ασπρες καρτουλες ;D

 

Σοβαρα τωρα. δεν στρωνουν οτι και να κανεις....ο πωλητης μου ειπε να τις στειλω πισω αλλα τα μεταφορικα δεν αξιζουν τον κοπο....

www.facebook.com/BlackBodyRadiationAthens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια ελεος  :P :P :P :P

το γραφω απο πανω. εχω δοκιμασει τα παντα, τη στιγμη που η ασπρη δεν εχει ακνενα προβλημα...

Ναι ρε μην αγχωνεσαι...ειπα μηπως και........  :P

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου