Προς το περιεχόμενο

Ατύχημα με καλώδιο κιθάρας.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα,

 

φυσικα και δεν πνιγηκε κανεις, απλα χθες ετσι οπως καθομουνα στα γονατα (μην ρωτατε λεπτομεριες) και φοραγα την κιθαρα η οποια ειχε κανονικα το καλωδιο στο βυσμα, παταγα το καλωδιο οποτε στην προσπαθεια μου να σηκωθω τραβηχτηκε πολυ με αποτελεσμα στο εσωτερικο του καλωδιου η κόλληση να ''σπασει''. Αποτελεσμα ειναι να μην εχω ηχο και να αναζητω την λυση στο προβλημα μου σε εσας. Υπαρχει καποιος κινδυνος αν πιασω κολλητηρι και λιγο καλάι και το σενιαρω?

 

Πολυ απλη η ερωτηση μου παρ' ολα αυτα θελω να σιγουρευομαι για τις κινησεις μου για να αποφυγω τυχον γκαφες.

Flesh And The Power It Holds...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, ο μόνος κίνδυνος που υπάρχει είναι να καείς, αν προσέχεις δεν θα εχεις πρόβλημα.

το πολύ πολύ να μην το κολλήσεις καλά και να μη δουλεύει. Δοκιμασε το, δε χάνεις τίποτα.

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει απειρα τετοια βιντεακια για καθοδηγηση,οχι δεν κινδυνευεις απο κατι εκτος απο το να καεις απο απροσεξια οπως σου ειπε και ο Loki

 

 

Καλη επιτυχια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου