Προς το περιεχόμενο

Πατρικές ανησυχίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέχασες τον ψυχοθεραπευτή. ;D ;D ;D ;D ;D

Σε αυτόν θα πάμε εμείς ;D ;D με όσα διαβάζουμε!!! Σκέφτομαι να αγοράσω χορδές...να πάω ωδείο, πανεπιστήμιο ή κάπου αλλού ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δικιο εχεις....ρε τι σου κανει το αγχος του νεου πατερα!... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιες λέξεις σου ήταν λίγο διαφορετικές ως προς την διατύπωση (το παιδί δεν χρειάζεται να του τα μάθουν αυτά, απλά να το "καθοδηγήσουν"

Προτιμώ την εκμάθηση (η οποία γίνεται ποικιλοτρόπως και όχι μόνο με διδασκαλία) από την καθοδήγηση.

Πάλι καλά που δεν την άρπαξε τη λέξη ο Νίκος να αρχίσουμε τα Βερολίνα, γκούλαγκ, πείνα, μασχάλες, ταγάρια, όλεθρος, Αποκάλυψη, Τάρταρα, Ελλάδα.....

 

Δίχτυ ασφαλείας, εκτός αν είσαι λεφτάς ή certified κωλόφαρδος, δεν υπάρχει.

Πληρώνεις ή απολαμβάνεις τις αποφάσεις σου.

Και ζήσε. Μην καταταντήσεις σαν τους Ιάπωνες του Νίκου. ;D

 

Δικιο εχεις....ρε τι σου κανει το αγχος του νεου πατερα!... ;D

Ασε ρε, νωρίς είσαι. Το μόνο άγχος που χεις προς το παρόν είναι αν πρέπει να χει λάστιχο ή αυτοκόλλητο η πάνα του.

Μόλις μεγαλώσει θα χει αυτό το άγχος μήπως θέλησεις να το στείλεις Ιαπωνία.

Χλωμό έως και καμμένο σε κηδεία Βίκιγκ το βλέπω βέβαια.... ;)

 

 

Που έχει στη Στουρνάρη χορδές;

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ό,τι χορδές θέλεις σου φέρνουν οι μπαγκλαντεσιανοί.  ;)

Ατυχώς...έτσι που τα έχω καταφέρει, θέλω από μισό κιλό και πάνω :P

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με ενθάρρυναν πάντα μέχρι που έπαιζα στο λύκειο 3 ώρες μπάσο και 1μιση ώρα διάβασμα.

 

Αυτό μου έκανε και κακό και καλό.Απλά αν είχα λίγο υπομονή θα μελετούσα στο πανεπιστήμιο πρώτης επιλογής που ήθελα σοβαρότερα το όργανο....τώρα το μηχανογραφικό το καταθέτω με αρκετή ενοχική σκέψη για την τεμπελιά μου.

 

(το ξέρω ότι μιαμιση ώρα είναι τραγικά λίγο...παρόλα αυτά -αν και δεν είμαι και τσακάλι- δεν πάτωσα)

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με ενθάρρυναν πάντα μέχρι που έπαιζα στο λύκειο 3 ώρες μπάσο και 1μιση ώρα διάβασμα.

 

Αυτό μου έκανε και κακό και καλό.Απλά αν είχα λίγο υπομονή θα μελετούσα στο πανεπιστήμιο πρώτης επιλογής που ήθελα σοβαρότερα το όργανο....τώρα το μηχανογραφικό το καταθέτω με αρκετή ενοχική σκέψη για την τεμπελιά μου.

 

(το ξέρω ότι μιαμιση ώρα είναι τραγικά λίγο...παρόλα αυτά -αν και δεν είμαι και τσακάλι- δεν πάτωσα)

 

Sorry που θα στο πω αλλά μιαμιση ώρα διάβασμα είναι απαράδεκτα λίγο. Ελπίζω να περάσεις σε πανεπιστήμιο της επιλογής σου αλλά να ξέρεις ανάλογα την σχολή η μιάμιση ώρα σε καιρό εξεταστικής δεν φτάνει ούτε για να πιάσεις το 5.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry που θα στο πω αλλά μιαμιση ώρα διάβασμα είναι απαράδεκτα λίγο. Ελπίζω να περάσεις σε πανεπιστήμιο της επιλογής σου αλλά να ξέρεις ανάλογα την σχολή η μιάμιση ώρα σε καιρό εξεταστικής δεν φτάνει ούτε για να πιάσεις το 5.

 

Το ξέρω.Τον τελευταίο καιρό διάβαζα περισσότερο.

 

Είχα ισχυρές βάσεις από όλες τις προηγούμενες τάξεις...αυτό με κράτησε.

 

Έκανα πολλά λάθη τελευταία λόγω έλλειψης στόχων αλλά ωρίμασα λίγο παραπάνω από την άλλη μέσω αυτής της κρισης...ας μην βγούμε off topic όμως.

 

 

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά...στείλε μας τον πατέρα σου, να συνεχίσουμε τη κουβέντα ;D

 

;D

 

Με καλόμαθε ο αλήτης  ;D

 

Ιτς ολ μαι φολτ...εξού και δεν επιθυμώ να επεκταθώ.

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου