Προς το περιεχόμενο

Last Vegas (SpyrosCh)


SpyrosCh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με τη σφραγίδα ποιότητος ενός κλασσικού "Χαρμανικού b-side" που για κάποιους από μας θα ήταν το σούπερ χιτ σίνγκλ one off έργο ζωής.  8)

Είναι μεγάλο το συρτάρι σου Σπύρο;  ;)

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ευχαριστώ σας για τα υπέροχα (και πάλι) σχόλια :). Μίλτο, το συρτάρι είναι ιδιαίτερα μικρό, αλλά ως επί των πλείστων έχει πάνω κάτω τέτοια ψιλοπασαλείματα :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγες φορές με γοητεύουν κομμάτια που είναι εντελώς εκτός των συνήθων ακουσμάτων μου. Το συγκεκριμένο είναι από αυτές τις περιπτώσεις.

 

Προσωπικώς δεν καταλαβαίνω γιατί έμεινε στο συρτάρι Σπύρο. Το θεωρώ από τα καλύτερά σου και μπορώ άνετα να το φανταστώ να φιγουράρει σε playlists παγκοσμίως και χωρίς περαιτέρω επεξεργασία.

 

 

 

 

 

 

 

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεωρώ από τα καλύτερά σου και μπορώ άνετα να το φανταστώ να φιγουράρει σε playlists παγκοσμίως και χωρίς περαιτέρω επεξεργασία.

Συμφωνώ απόλυτα.

Το άκουσες Σπύρο (JJ) το ματζορομίνορο? ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τη σφραγίδα ποιότητος ενός κλασσικού "Χαρμανικού b-side" που για κάποιους από μας θα ήταν το σούπερ χιτ σίνγκλ one off έργο ζωής.  8)

 

+1

 

(30 χρόνια στο νόιζ ο wrtsxxx, είπε επιτέλους και κάτι σωστό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ JJ, fusion και blue (τα σωστά τα έχει πει από την αρχή με το nickname του)

 

 

Σπύρο, ο λόγος για τον οποίο δεν το έκανα κάτι όλα αυτά τα χρόνια (και μάλλον έτσι θα μείνει) είναι ότι μου ακουγότανε πολύ ξένο (και κοινότυπο στα αυτιά μου) ως προς όλα τα υπόλοιπα που τύχαινε να μου βγαίνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πράγματι πολύ καλό.

Δε του άξιζε συρτάρι, αλλά δε μας πέφτει και λόγος.

Αλλά δε του άξιζε συρτάρι.  :D

 

Και μου έλειψε και λίγη δίκαση (© blue) ;D ;D

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο λόγος για τον οποίο δεν το έκανα κάτι όλα αυτά τα χρόνια (και μάλλον έτσι θα μείνει) είναι ότι μου ακουγότανε πολύ ξένο (και κοινότυπο στα αυτιά μου) ως προς όλα τα υπόλοιπα που τύχαινε να μου βγαίνουν.

Είναι και πάλι εκνευριστικά αρτιότατο, σε κάνει να θες να πριονίσεις τα χέρια σου και να ράψεις το στόμα σου, αλλά αυτά αφορούν τη σύγκριση Σπύρος-θνητοί.

 

Όσον αφορά τη σύγκριση Σπύρος vs Σπύρος, μάλλον έχεις δίκιο ότι διαφέρει αρκετά από τα υπόλοιπα. Τουλάχιστον στην παρούσα ημιτελή φάση που βρίσκεται το κομμάτι, δεν είναι στο ίδιο επίπεδο με τα άλλα, νομίζω.

 

Βασικά ίσως φταίει ότι δεν το πιστεύεις τόσο όσο τα άλλα. Αν δεν το πιστεύεις εσύ, δεν μπορεί να προοδεύσει!

 

Πάντως ο δημιουργός πρέπει να ακούει την εσωτερική του φωνή (αρκεί να μην ακούει πολλές και συνέχεια  ;D ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....σε κάνει να θες να πριονίσεις τα χέρια σου και να ράψεις το στόμα σου....
Αυτά πάω να προλάβω (και σε προσωπικό επίπεδο) όταν φωνάζω (και βέβαια έχω δίκιο)......
BAN SPYROSCH NOW !!!  >:(

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου