Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω πιατίνια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενδιαφέρομαι για πιατίνια(set) Zildjian αλλά όχι κάποια συγκεκριμένη σειρά.Όποιος μπορεί να μου  προτείνει μια καλή σειρά αλλά και οικονομική γιατί  πλέον δεν υπάρχουν και πολλά λεφτά......Ελπίζω να με βοηθήσετε να βρω κάτι φθηνό και ποιοτικό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι πολυ γενικος....

 

Δεν μας λες καν ποιο ειναι το budget σου,τι ειδος μουσικης παιζεις και ποσα πιατινια θες.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το budget μου ανέρχεται πάνω-κάτω εώς και 300 ευρώ.....Από 'κει και πέρα το είδος μουσικής που ασχολούμαι είναι κατά κύριο λόγο punk/pop-punk και αναφέρομαι για full set!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάνω-κάτω εώς και 300 ευρώ.....

 

δυστυχως ειναι πολυ λιγα τα χρηματα που διαθετεις για κατι πραγματικα καλο αφου θες τοσα πολλα πιατινια .

 

κοιτα καποιες απο τις ετοιμες φθηνες σειρες της Ζildjan/Paiste/Sabian δες και τις αγγελιες στο φορουμ υπαρχουν αρκετες ευκαιριες.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειται, ασε και τηλεφωνο, ωστε αν εντοπισουμε κατι, να σε ειδοποιησουμε αμεσα μη τυχον και προλαβει κανας αλλος.

 

Αν θες μπορω να παω να τα πληρωσω και να στα φερω σπιτι σου αν εισαι αττικη.

 

Οτι αλλο θες πες μας.

Ευχαριστως ναι, αλλα....ΟΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ τωρα παρακολουθεις τι γραφω ?

 

ναι ειμαι ολιγον ειρωνικος, αλλα καμια σχεση με τσαντιλα ή χολη. Ουτως η αλλως την ευθυνη την εχουν αυτοι που ξεκινανε ολα αυτα τα ακυρα threads.

 

Γενικολογια, να πρεπει να μαντεψουμε τι εχει στο κεφαλι του αυτος που ανοιγει το θεμα, να μασησουμε την οποια πληροφορια, και να του τη σερβιρουμε μολις το ζητησει.

Ευχαριστως ναι, αλλα....ΟΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Zildjan πληρες σετ με 300 ευρω δεν υπαρχει. Μη το σκεφτεσαι και σταματα να ψαχνεις. Αν θες κατι οικονομικο τοτε αρχισε να κοιτας μεταχειρισμενα αλλα και παλι θες τουλαχιστον μια 500αρα για κατι αξιοπρεπες. Τολμαω να σου προτεινω τη σειρα Classics της Meinl. Εχω ενα 16αρι thin crash και με εχει βγαλει ασπροπροσωπο. Καποιοι θα σου πουν οτι δεν κανει για το ειδος που θες αλλα αυτα ειναι φημες που ξεκινησε ο Batman. :P Σου ξαναλεω ομως οτι μην περιμενεις να ξεμπερδεψεις με 300 ευρω.  :-\

Ba dum tss

I'm gonna laugh when I'm burried alive...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αμα δεις στα μεταχειρισμένα και ξεφυγεις λιγο απο την αποψη θελω μονο Zidjian

μπορεις να φτιαξεις και με 300 ευρα ενα πολυ καλο σετακι απο πιατινια...

 

Εγω, με πολυ υπομονη και λιγο τυχη αγορασα

100 ευρω το καθενα

1 18" Istanbul Mehmet Sultan

1 20" ride ""

και ενα ΗΗ Alpha Paiste ολιγον παλιουλικο αλλα μια χαρα ....

 

και μια συμβουλη , να δεις τα παλεοτερα θρεντς που αφορουν επιλογη πιατινιων

... υπαρχουν χρυσες συμβουλες αλλα θελει πολυ ψαξιμο...

Το βασικο ειναι να αγορασεις κατι που να ακους εσυ και να σου αρεσει εσενα...

 

.... παντως για Zidjian ειδα ενα Κ ' 14" στις αγγελιες που γενικα θεωρειται εγγυηση.

 

 

 

Γ@μιουνται οι ΠΑΕ - @στερα ολε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου