Προς το περιεχόμενο

The bunker NV Project


messalion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με σάλιον ,ή χωρίς ,με απο-ΓΟΗΤΕΥΣΕΣ θετικά  ;D ειλικρινά δεν περίμενα από σένα τέτοιο πράμα  ;D ;D ;D

Γύρνα στο Σατριάνι αγόρι μου και άσε τη δόξα για μας  ;D ;D

 

 

Λίγο προσοχή στις μίξες και τις προαγωγές και θάναι ζούπερ ..............ειλικρινά  ;)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ. Μ' αρέσει που στην έκθεση ερασιτεχνικής οργανοποιϊας μου είχες πει ότι δεν "ξέρεις κιθάρα". Άντε από δω ρε. ;D ;D ;D ;D ;D

Καταρχην μπροστα σου δεν πιανω μπαζα,κουτσοβαραμε 2 νοτες και "ξερω" κιθαρα ? Δε νομιζω  ;)

Κατα δευτερον,τι ηθελες να πω μπροστα σε εσενα,Νασο,gvour,κ.α. ? Δεν μπορω να πω ψεμματα  :D

Κατα τριτον, γι'αυτο ρε "τομαρι"  :-* δεν ηθελες να παιξουμε μαζι ?  :P

 

Με σάλιον ,ή χωρίς ,με απο-ΓΟΗΤΕΥΣΕΣ θετικά  ;D ειλικρινά δεν περίμενα από σένα τέτοιο πράμα  ;D ;D ;D

οπερ μεθερμηνευομενον εστι ? Σ'αρεσε ή οχι ? Γιατι ξερω οτι δεν ειναι "κοντα" στα γουστα σου

Γύρνα στο Σατριάνι αγόρι μου και άσε τη δόξα για μας  ;D ;D

 

 

Λίγο προσοχή στις μίξες και τις προαγωγές και θάναι ζούπερ ..............ειλικρινά  ;)

Τι εχεις να προτεινεις για τις μιξεις και την παραγωγη ? Οπως ειπα και στην βεβαια τα κομματια ειναι ελαχιστα προσεγμενα.

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλως δεσμεύομαι με συμβόλαιο με τη Paraga Records και δεν ημπορώ να πω πολλά .

Θες λίγο μαστερά να σας ισιώσει και όλα θάναι καλύτερα  ;D

 

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα τα σπάω όλα, φίλε θα πω και εγώ ότι το 3 a.m.  είναι all the money….

Tι wash pedal χρησιμοποιήσατε.

 

Μετά με την σειρά που τα αναφέρω μου αρέσουν το,Into The Light και τέλος το Raining Parachutes.

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Raining Parachutes θεωρώ αχρείαστο το σόλο μετά το 1.02 και το 2.08 νομίζω χρειάζεται από το 2.14 έως 2.37 κάτι παραπάνω που θα το κάνει "ρεφρέν".

το πιο "pro" από τα 3 σαν εντύπωση.

το 3am θέλει δουλειά αρχικά από τα drums

στο σόλο με το wah μια σταλιά delay και λίγο παραπάνω vibrato να ακούγεται πιο pro  και ίσως κάποια αλλαγή στην μελωδία στις επαναλήψεις .

Το Into The Light πολύ 80τήλα  απέχει νομίζω σε δουλειά από τα άλλα 2 ή τουλάχιστον αυτήν την εντύπωση μου δίνει εμένα.

Ο ήχος γενικά και στα 3 δεν ενοχλεί τουλάχιστον από το λάπτοπ είναι μια χαρά  .Μου αρέσει το ντούρο μπάσο ώρες ώρες και τα ρυθμικά είναι το δυνατό σας σημείο.

Μπράβο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα τα σπάω όλα, φίλε θα πω και εγώ ότι το 3 a.m.  είναι all the money….

Tι wash pedal χρησιμοποιήσατε.

 

Μετά με την σειρά που τα αναφέρω μου αρέσουν το,Into The Light και τέλος το Raining Parachutes.

Σε ευχαριστουμε Νικο  :)

Το wah ειναι της boss το AW 3  :)

 

Στο Raining Parachutes θεωρώ αχρείαστο το σόλο μετά το 1.02 και το 2.08 νομίζω χρειάζεται από το 2.14 έως 2.37 κάτι παραπάνω που θα το κάνει "ρεφρέν".

το πιο "pro" από τα 3 σαν εντύπωση.

το 3am θέλει δουλειά αρχικά από τα drums

στο σόλο με το wah μια σταλιά delay και λίγο παραπάνω vibrato να ακούγεται πιο pro  και ίσως κάποια αλλαγή στην μελωδία στις επαναλήψεις .

Το Into The Light πολύ 80τήλα  απέχει νομίζω σε δουλειά από τα άλλα 2 ή τουλάχιστον αυτήν την εντύπωση μου δίνει εμένα.

Ο ήχος γενικά και στα 3 δεν ενοχλεί τουλάχιστον από το λάπτοπ είναι μια χαρά  .Μου αρέσει το ντούρο μπάσο ώρες ώρες και τα ρυθμικά είναι το δυνατό σας σημείο.

Μπράβο!

insect σε ευχαριστουμε πολυ για τις παρατηρησεις σου.Συμφωνω σχεδον σε ολα οσα λες.Η γνωμη του καθενος ειναι σεβαστη και θα παρθει σοβαρα υποψην,δυστηχως ή ευτυχως τα κομματια παιρνουν στιχο και ειναι ισως "φτιαγμενα" ετσι παρα σαν ορχηστρικα.Ειναι μια εντελως ερασιτεχνικη προσπαθεια η συγκεκριμενη χωρις να αποσκοπει σε κατι "μεγαλυτερο",γι'αυτο και ζητησαμε απο εσας να μας πειτε την γνωμη σας.Καλως ή κακως δεν γινεται να "πιασουμε" ολα τα ακουσματα  :)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρήστο μπράβο!!!

Και αυτό το κομμάτι είναι πολύ ωραίο. Μου αρέσει ιδιαίτερα το στυλ σας.   8)

Thnx  :) Αυτο ειναι και λιιιγο διαφορετικο απο τα αλλα.....Πιστευω ειναι λιγο πιο σπιντατο....

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου